Mieszkanie w kolorach morza – pomysły na aranżacje

Nadmorskie kurorty to niezwykle atrakcyjne punkty na mapie Polskie, przyciągające nie jednie turystów, ale także chętnych do częstego i systematycznego przebywania w miastach, takich jak Gdańsk . Ten zamysł można wcielić w życie mieszkając na co dzień w zupełnie innej części Polski, decydując się na zakup luksusowego mieszkania w niedalekiej odległości do morza. Takie mieszkanie może być stać się doskonałą inwestycją, a tym samym celem urlopowych podróży, relaksu, spokoju. By to osiągnąć konieczna jest stylowa aranżacja wnętrz.

aranżacje wnętrz - projekty

Autor: http://lookfresh.pl
Źródło: http://lookfresh.pl

Gdańsk kojarzy się z rozbielonymi przez słońce tonami lata, turkusową wodą, niebieskim niebem oraz białym paskiem (aranżacja wnętrz z profesjonalistami). Stąd wykończenie wnętrz nadmorskiego apartamentu nie może obejść się bez marynistycznej palety barw, która powinna stanowić dla właścicieli nieruchomości relaksacyjną oprawę pomieszczeń. Znakomitym rozwiązaniem w tym przypadku może być zestawienie jasnych jasnych odcieni błękitów z ciepłym w obiorze drewnem. By nadać lokum nieco kontrastu, w niektórych punktach warto dodać czerni oraz szarości. Głównym akcentem kolorystycznym w pokoju dziennym mogą być na przykład seledynowe zasłony, które rewelacyjnie wpiszą się w przyjemny, wakacyjny klimat. Powierzchnie ścian można wyłożyć tapetą w delikatne paski w kilku odcieniach błękitu.

Nie masz zamiaru przerwać czytania interesującego zagadnienia na jednym artykule? Zatem zapraszamy do następnych – kliknij w źródło nota bene hurtownia i przejdź na zbliżoną stronę.

Sypialnia musimy być świeża oraz monochromatyczna, w dominacji bieli z barwnymi dekorami poduszek, które zagoszczą na niezwykle wygodnym, szerokim łóżku. W przypadku tego wnętrza warto udekorować okno jasnymi, lnianymi zasłonami. Ostatnim elementem nawiązującym do koloru nieba niech będzie stolik kawowy o błyszczącym blacie, na którym położymy uroczy, błękitny wazon ze świeżymi kwiatami.

Dodatkowo, wykańczając apartament (pogorzelica apartamenty) powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby okazał się on luksusowy oraz nowoczesny. Znaczące jest, by całość nawiązywała do słonecznej pory roku i dni spędzonych na plaży. Była lekka i miła w odbierze. Taka aranżacja wnętrz na pewno będzie przyciągać subtelnym, urokliwym wystrojem, który wprost zachęca do częstych odwiedzić sezonowego lokum.

Komentarze są wyłączone.