Jak stworzyć w naszym mieszkaniu przyjemny kącik do odprężenia?

Każdy z nas ma czasami taki czas, gdy musi odpocząć i pomyśleć nad wszystkim – najlepiej z filiżanką kawy i interesującą książką w ręce.

Jednakże w naszym domu najczęściej nie ma takiego miejsca, w którym można by się odprężyć właśnie w taki sposób. Jak zaaranżować nasz własny kącik do relaksu?

Szklanki z grawerem

Autor: Amanda Siska
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejszy przedmiot stanowi duży fotel, na którym będzie można się komfortowo ułożyć i który będziecentralnym meblem w wnętrzu – lampy podłogowe (zobacz eleganckie lampy podłogowe) designerskie. Możemy go także udekorować wieloma poduszkami w przeróżnych kolorach, aby nadać mu jeszcze bardziej domowy wygląd. Kolejny ważny aspekt naszego kącika do czytania to dobra lampa, która zatroszczy się o właściwe oświetlenie.

Jeśli ten artykuł jest według Ciebie godny zainteresowania, to kliknij tutaj! Znajdujące się tam wiadomości także Cię zainteresują – to bardzo użyteczne informacje (http://www.galeriaoswietlenia.pl/).

Sprawi to, że nasze oczy nie będą się tak szybko nużyć, a pomieszczenie otrzyma przytulniejszy charakter. Doskonałym wyborem do kącika do relaksu będą designerskie lampy podłogowe – nadadzą one pomieszczeniu dekoracyjny wyraz. Tego typu oświetlenie oczywiście nie jest wystarczające do oświetlenia całego wnętrza. Potrzebujemy zatem drugą lampę, najlepiej Sufitowe, która dopełni światło emitowane przez designerskie lampy podłogowe, skutecznie doświetlając wnętrze.

Ciekawym pomysłem jest także zainwestowanie w odpowiedni stoliczek, na którym będziemy mogli postawić filiżankę z kawą lub przeczytaną książkę. Opłaca się zadbać o to, by fotel i stolik pasowały do całego wystroju naszego wnętrza.

Wtedy zyska ono spójny wygląd, który niewątpliwie zachwyci zarówno naszych gości, jak i domowników. A my stworzymy przytulne miejsce, dzięki któremu czytanie książki przejdzie na całkiem inny wymiar – MellowForm.

Komentarze są wyłączone.