Każdy przedsiębiorca powinien troszczyć się o marketing i pozytywną opinię – wszyscy wiemy przecież, że promocja jest dźwignią handu

Prawi się, że jak Was widzą tak Cię oceniają. I nie chodzi wyłącznie o wygląd konkretnej osoby. Jeśli jesteś właścicielem restauracji albo cukierni, masz świadomość tego, że tyczy się to całości Twoich potraw oraz deserów.

Chodzi również o aranżację lokalu, ale dodatkowo o tak małą rzecz, jaką może być wizytówka. Większość ludzi nie myśli o niej, jak o rzeczy ważnej dla gastronomii, a to duży błąd.
zobacz więcej

Autor: Abdulla Al Muhairi
Źródło: http://www.flickr.com
Wielokrotnie tylko i wyłącznie dzięki wizytówce, którą dostaliśmy, możemy sobie przypomnieć, gdzie przesiedzieliśmy miły wieczór i jedliśmy doskonałe dania. Dzięki wizytówce możemy polecić rewelacyjne miejsce rodzinie. Na wizytówce jest to co najważniejsze – nazwa lokalu i lokalizację. Jednak żeby wizytówka była przyciągająca i ludzie szybko zwracali na nią oczy musi posiadać oryginalny design, który przyciąga wzrok. Jeśli marzy Ci się wspaniała wizytówka restauracja poznaj więcej jest najlepszym biznesem, aby wizytówki wykupić. Ze względu na dział gastronomii, wizytówki powinny natychmiast sugerować, że chodzi o jedzenie. Toteż najczęstszym wątkiem na wizytówce jest zdjęcie (kodak.wroclaw.pl) pięknego jedzenia. Jeżeli natomiast jesteśmy szefem słodkiego biznesu i też umyśliła nam się wizytówka cukiernia (sprawdź naszą propozycję) także jest odpowiednią firmą, aby wizytówki zamówić i wyDrukować.

Taka postać reklamy jest opłacalna, szczególnie, gdy na wizytówce umieścimy zdjęcie pysznego tortu lub słodkich ciasteczek – dosłownie nikt nie będzie mógł oprzeć się takim pysznościom i na pewno zajrzy do nas na małe co nieco.

Komentarze są wyłączone.