Techmadex, kontra firma giełdowa – czyli, spółki zapisywane na rynku akcji

Czym opiekuje się przedsiębiorstwo Techmadex oraz jakie posiada powiązania z giełdą? Co to dokładnie bywa firma giełdowa? Odpowiedzi do tych konkretnych pytanka odnajdziesz w środku naszego felietonu!

Nasz dzisiejszy felieton rozpoczniemy od określenia, jakim bywa: firma giełdowa – warte przeczytania – (wejdź na Owe określenie odnosi się w rzeczywistości do spółki Giełdowej, która to jest niczym innego rodzaju jak Spółka Akcyjną (w skrócie, bywa to spółka kapitałowa, która opiera się na rotacji akcji) , która jest odnotowywana na giełdzie papierów wartościowych (czyli, na tak zwanym „ryneczku regulowanym”, w który to dokonuje się kupowania i sprzedaży przeróżnych instrumentów finansowych, które pozwolono dopuścić do obiegu).

Nie wiesz, czy ten tekst jest tym, czego poszukujesz? Odpowiedź brzmi: tak – gdyż te praktyczne materiały (https://www.minemaster.eu/pl/wiertnice/face-master-1-4) posiadają ważne dane. Kliknij tu oraz sprawdź sam.

Powstał jednakże także rynek omijając rynkiem regulowanym, którego pojedynczą z firm, bywa nie wątpiąc w to firma Techmadex…

drewniany regał

Autor: Bernd Wiebus
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwo Techmadex została dopuszczona w 2012 roczku do rynku akcji tak zwanego „NewConnect”, czyli konkretnie do ryneczku nieregulowanego giełdy papierów wartościowych, czyli alternatywnego systemu obrotu (wybitne info na Ów system jest umiejscowiony w stolicy Polski – Warszawie. Powracając jednakże do tematu Techmadex, to przedsiębiorstwo działa na ryneczku od 1982 roczku, zaczynając jako osobista spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zmieniło się to jednak w roczku 2011, kiedy przekształciła się w spółkę akcyjną.

Samiutka przedsiębiorstwo zajmuje się takimi rzeczami jak chociażby: Automatyka, termowizja, oraz maszyny transportowe. Ich najważniejszym zadankiem jest odmierzanie a także badanie urządzeń termowizyjnych, albo wykrywanie nieszczelności instalacji gazowych.

Komentarze są wyłączone.