Instalacja tylko stosownej klimatyzacji

Założenie odpowiedniej klimatyzacji w budynku jest zależne od wielu czynników. Należy dopasować odpowiednią moc, odprowadzenie skroplin, przeprowadzenie złączeń chłodniczych, podłączenie do zasilania.

zakupy online

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Klimatyzacja zibro ma możliwość składać się z jednej jednostki wewnętrznej zamontowanej w pomieszczeniu i jednej jednostki zewnętrznej instalowanej na zewnątrz pokoju. Jest w stanie również (więcej na ten temat tutaj) składać się z jednej jednostki zewnętrznej i kilku jednostek wewnętrznych. Potrafią w tym samym czasie i niezależnie schładzać, lub nagrzewać kilka wnętrz. Klimatyzatory potrafią być lokowane na ścianie, montowana jest również w powierzchni stropu podwieszanego, albo jednostka wewnętrzna może być zakamuflowana w połaci sufitu podwieszanego, a chłodne, bądź ciepłe powietrze jest doprowadzane w wyłonione miejsca za pomocą przewodów wentylacyjnych.naciśnij to farby akrylowe do mebli farby akrylowe do mebliGłówną zaletą jest szansa równomiernego chłodzenia, czy też nagrzewania dużych pomieszczeń, lub też równolegle kilku pomieszczeń.
inverter

Autor: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com
W klimatyzatorach typu inverter, sprężarka ma możliwość pracować ze zmienną siłą, a po osiągnięciu w pomieszczeniu zadanej temperatury nie zgasi się, tak jak w przypadku klimatyzatorów, ale płynnie zmniejszy swoją siłę utrzymując tylko wymaganą temperaturę – (poznaj tutaj). Każde invertery mogą również ogrzewać pomieszczenia nawet przy temperaturze zewnętrznej -15 stopni.

W pewnych modelach inverterów również napęd wentylatora wewnętrznego jak i zewnętrznego zasilany jest prądem stałym, co daje sposobność płynnej regulacji mocy i oszczędności w zużyciu energii elektrycznej. Invertery są również bardziej ciche od normalnych klimatyzacji.

Komentarze są wyłączone.