Jak sprawić, aby salon w Twoim domu był naprawdę przytulny? Garść ciekawych rozwiązań dla małych i wielkich przestrzeni

Salon to z pewnością jedno z najważniejszych pomieszczeń praktycznie w każdym mieszkaniu – to zazwyczaj tam spędzasz najwięcej czasu i się relaksujesz, nic więc nadzywczajnego, że większość z nas stara się, żeby salon był naprawdę przytulny i zachęcał do odpoczynku.

Jak osiągnąć niewielkim kosztem taki efekt?
Kominek robi niesamowitą atmosferę na dłuższe wieczory
inwestycja

Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli masz swój dom, wtedy bez wątpliwości nie możecie obyć się bez niego – kominki marmurowe to niemal pewność iż w salonie będzie panować naprawdę romantyczna atomsferaa. Któż z ludzi nie chciałby spędzać zimowego popołudnia z fajną książką oraz kieliszkiem wina przy własnym kominku? Jeśli jesteś miłośnikiem tego typu klimatów, wtedy ładne kominki marmurowe niewątpliwie dobrze się sprawdzą.
Wygodne kanapy
Salon to pomieszczenie, w którym zwykle odpoczywamy – dobrze zatem zadbać o to, aby było tam nie tylko ślicznie, ale przede wszystkim wygodnie. Jeżeli postawisz na wygodne fotele lub kanapy, wtedy bez wątpliwości nie będziesz tego żałować, a właściwie każdy z Twoich gości znajdzie właściwe miejsce dla siebie – bardzo pomocna strona, warto zajrzeć. Z czasem prawdopodobnie każdy z domowników będzie mieć swoje ulubione miejsce w salonie.
Dużo poduszek!
Chyba nic nie stworzy tak rewelacyjnego klimatu jak mnóstwo poduszek w salonie – dzięki nim będzie znacznie bardziej przytulnie.

Jeśli dołożysz do nich przykładowo gruby kocyk na kanapie, a jednocześnie ozdobisz salon większą liczbą świec lub latarenek, wtedy bez wątpliwości uda Ci się zrobić fantastyczny klimat.

Jeśli prezentowany tekst okazał się dla Ciebie ciekawy, nie zwlekaj i sprawdź szczegóły w linku – przeczytasz jeszcze bardziej precyzyjne informacje.

Pamiętaj jednakże, żeby w żadnym wypadku nie przesadzić z liczbą dodatków, które zwykle później zbierają jedynie kurz i są zbędne.

Komentarze są wyłączone.