Buty – temat rzeka, czyli co należy mieć w szafie. Jakie modele kupić?

Wiele kobiet ma tendencje do kupowania sporej ilości obuwia. Jednak tak właściwie trudno się oprzeć robieniu zakupów, gdy w salonach obuwniczych mamy taką mnogość różnych butów.

Bez wątpienia dobrze jest mieć choć taki podstawowy zbiór, który posłuży nam cały rok.
ciasto w formie

Autor: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com

propozycje

Autor: Vittore Comforto
Źródło: Vittore Comforto
Musimy posiadać w szafie (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/konsole-m-19.html) przewiewne sandały clarks. Tak dobrej jakości buty na pewno wytrzymają nam dłużej, niż sandały z niższej półki. To się właściwie tyczy każdego obuwia, bo lepiej wydać więcej na dobrą jakość oraz mieć buty na długo. W parze z letnimi bytami mamy też rzecz jasna wygodne japonki, jakie docenimy podczas wakacyjnych spacerów podczas urlopu. W okresie letnim przyda się z pewnością chociaż jedna para sportowego obuwia renomowanej firmy, ale także klasyczne trampki, których nie będzie nam szkoda na spacery w gorszych warunkach. Trampki to niezastąpione buty, jakie pasują do wielu kreacji.
W szafie (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/piekny-stylowy-stolik-pod-telefon-150091-p-552.html) należy mieć eleganckie obuwie. Nie powinno zabraknąć czarnych szpilek, ale również eleganckich półbutów. W zimnym okresie z pewnością zamienimy je na kozaki, lub cieplejsze botki. Na deszcz przydatne będą kalosze. Są one również doskonałe na wczesne spacery z psiakiem po mokrej trawie, lecz na pewno również znajdziemy dla kaloszy wiele innych możliwości użycia, jak choćby podczas grzybobrania – wygodne buty biznesowe. Gdy chodzi o nabywanie obuwia, to z pewnością mamy tendencję do kupowania takich, jakie są naszymi ulubionymi, ponieważ lubimy w nich często chodzić.

Nie ma w tym nic złego, natomiast pamiętajmy by również wyposażyć się w taki podstawowy zestaw, który nas nie zawiedzie. Nawet jeśli zdarzy nam się jakaś niespodziewana sytuacja, to możemy być pewni, że we własnej szafie znajdziemy właściwe obuwie.

Komentarze są wyłączone.