Telebim usadowiony na ulicy Spisaka wewnątrz Warszawie, kontra telebim w Stargardzie Szczecińskim – czyli, co powinniśmy wiedzieć na temat telebimach w tych konkretnych regionach

Jakimi rzeczami wyszczególnia się telebim położony na ulicy Spisaka wewnątrz Warszawie, a także jakie bywają jego specyfikacje? A co uczynić z telebimami w Stargardzie – czy czymś się wyróżniają? Co połącza oba przypadki? To wszystko oraz jeszcze więcej znajdziesz w środku naszego nowego felietonu!

Nasz tekst rozpoczniemy od telebim Warszawa Spisaka – bywa to droga, a dokładniej skrzyżowanie łączące je z Aleją Jerozolimską, poruszającą się w stronkę Pruszkowa, na której to ruch (drogi transportowe na hali produkcyjnej) samochodowy obliczamy w tysiącach, a dokładniej w okolicy czterdziestu tysiaków samochodów na dobę – a więc jak łatwo zobaczyć, istnieje tam duże natężenie ruchu – Godziny emisji wspomnianego telebimy bywają w obszarach szóstej rano a dziesiątą (22:00) wieczorem.

Dzisiaj trudno o dobre i wiarygodne omówienie odnośnie opisywanej kwestii, jednak jeżeli chcesz takie przeczytać, to zwyczajnie kliknij ten link!

Co do najważniejszych specyfikacji, to ma w posiadaniu 640 x 384 px rozdzielczości oraz 16 m2 rozmiaru. Obok tej rzeczy znajduje się sklep Biedronka, a także stacja benzynowa, czy też restauracja, nie wspominając o punkcikach handlowo-usługowych, dlatego z całą pewnością go zauważysz!

telebim warszawa spisaka

Autor: George Carter
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli chodzi o telebim starogard szczecińska, to połącza je ze powiedzianym powyżej telebimem w środku Warszawie niewiarygodnie istotna cecha, która połącza wszyściutkie typy telebimów, a jest to nie wątpiąc w to ich wyświetlacz rodzaju LED – Medas-Media.

W mieście Stargard Szczeciński, istnieje dużo firm, które to mają w swoim asortymencie telebimy, które to są rozsiane po calutkim mieście, nie wyłącznie na skrzyżowaniach. Mają w posiadaniu różne rozmiary i lokalizacje, z tego powodu z całą pewnością odnajdziesz jakiegoś i to bez żadnego problemiku, nawet o tej rzeczy nie myśląc!

Komentarze są wyłączone.