Gdzie mogą być posadzki ze szlifowanego betonu i czy można tego typu wykonać np. w kościele?

Aktualnie możemy spotkać różne rodzaje posadzek. Posadzki ozdobne w obecnych czasach to nowoczesna i coraz częściej używana metoda pozwalająca na wykonanie nawet najbardziej wymyślnych projektów.

temat

Autor: Sterling College
Źródło: http://www.flickr.com
W wybudowanych oraz budowanych dopiero obiektach ten materiał posiada szanse zagościć dzięki technologii polerowania betonu. Taki beton to nowy sposób obrabiania betonu, na który składa się szlifowanie, polerowanie oraz impregnacja za pomocą specjalistycznych środków . Ten tani i powszechnie dostępny budowlany (szerzej w portalu http://eogniwa.pl/produkt/hak-do-lancuch-zrywkowego-klasa-80-8mm/) surowiec dzięki nanotechnologii może zostać z sukcesem używany jako surowiec do dekorowania w budynkach o różnym przeznaczeniu. Tego typu beton można by zastosować jako posadzki w biurach, parkingach krytych, szkołach czy zakładach przemysłowych. Dzięki temu, że polerowany beton jest antyseptyczny, nadaje się do miejsc z żywnością i marketów wielkopowierzchniowych. Doskonale również nada się do budowy szpitali czy kościołów. Jeżeli interesuje cię polerowanie betonu Warszawa niech okaże się miejscem, w którym będziesz szukać odpowiednich specjalistów.
hala

Autor: Sanplast S.A.
Źródło: Sanplast S.A.
Posadzki z polerowanego betonu są bardzo płaskie i mają niezwykle długą trwałość. Mogą służyć tak długo, jak płyty betonowe, a to nawet kilka dziesiątków lat. Są one bezpieczne dla odbiorców, gdyż są antypoślizgowe oraz bardzo łatwe do utrzymywania w czystości. Dzięki swojemu doświadczeniu dowolna firma mogłaby dostosować odpowiednie rozwiązanie dla każdego odbiorcy i gwarantuje, że okaże się ono doskonałe.

Firma proponuje darmowy test, który zezwoli na weryfikację technologii bezpośrednio na podłodze klienta. Jedną z zalet polerowanego betonu jest ochrona (rekomenduję firma mercor systemy natryskowe) przed pyleniem. Przedstawia się on bardzo ładnie, a pomieszczenie, w jakim jest tego typu posadzka, wygląda na zadbane.

Komentarze są wyłączone.