Sprezentuj swojej leciwej zmywarce „nowe życie”.

Supernowoczesne pomieszczenia wymagają czasem specjalnych, równie pionierskich rozwiązań. Ciekawy temat, który pasuje do mieszkań ze spokojną paletą barw, lub żywymi odcieniami, może znacznie odnowić nasze pomieszczenie, wszystko w zależności od naszej inwencji twórczej.

Demural

Autor: Demural
Źródło: Demural
Kuchnia to zapewne miejsce, w którym najczęściej przebywamy. Czasami naprawdę niedużo trzeba, żeby przeobrazić wygląd naszej kuchni. W niezliczonej ilości rozwiązań nalepki na chłodziarkę będą nowatorskim i niedrogim wybiegiem. Ogromny asortyment naklejek zadowoli nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

Jeśli mamy swoje ukochane aforyzmy i cenimy sobie twórczość oraz tanie i proste ale nie tradycyjne sposoby, to naklejanki na zmywarkę lub maty magnetyczne będą nieszablonowym rozwiązaniem. Nawet najbardziej designerski pomysł może odnowić waszą leciwą zmywarkę – zobacz tu: Dzięki nalepkom na lodówkę z bezbarwnej kuchni można wypędzić szarość. Jeśli mamy niewielkie zarysowania i niedoskonałości na drzwiach (sprawdź nowe Dierre drzwi pożarowe) naszej lodówki to możemy je zakryć nalepką. Ponadto naklejka może stanowić ekstra ochroną przed kolejnymi zarysowaniami. Duży wybór projektów proponowanych przez sprzedających oraz możliwość zlecenia naklejki wedle własnego projektu umożliwia wybranie naklejki pod nasze indywidualne potrzeby i wyczarowanie niepowtarzalnego pomieszczenia.

Naklejki na chłodziarkę zrobione są z niezwykle elastycznej foli, która jest praktycznie nie do zdarcia, odporna na czynniki pogodowe, jej gwarancja wynosi około 5 lat. Są proste w utrzymaniu higieny, czyszczenie czyszczenie suchym lodem wrocław lodówki zajmuje niewiele czasu, zmywa się ją zwilżoną szmatką. Naklejki są samoklejące i bardzo łatwe w montażu. Wystarczy przyłożyć naklejkę do czystej płaszczyzny, wyciąć właściwą wielkość i przykleić na właściwy model sprzętu. Aby usunąć etykietę trzeba podważyć jej fragment, złapać za oderwany fragment i po prostu oderwać całość. Płaszczyzna zmywarki zostaje czysta i gładka – gotowa na kolejną metamorfozę. Potrzeba kilku sekund by odmienić naszą lodówkę nie do poznania.

Komentarze są wyłączone.