W jaki sposób małym kosztem oraz widowiskowo odnowić mieszkanie?

Panele podłogowe są idealnym sposobem, aby w tani sposób odświeżyć swą podłogę. Odpowiednio dobrane panele wprowadzenie ciekawego klimatu do pomieszczeń, ale też ich wytrzymałości na długi czas. Przedsiębiorstwo Egger to producent, która w oferowanych produktach ma dobrej jakości panele.

narożnik

Autor: Caya Design
Źródło: Caya Design
Przedsiębiorstwo obserwuje aktualne trendy a następnie wprowadza je na bieżąco do produkcji. Unikalnym elementem przedsiębiorstwa jest optymalizowanie zasobów, które posiadają, które eksploatują. Wspierają ciągły rozwój gospodarki leśnej na świecie. Ich cechą charakterystyczną jest optymalne korzystanie z surowców które użytkują. Historia przedsiębiorstwa sięga 1961 roku – wtedy to została założona.

Firma w swej ofercie ma panele o mocno różnorodnej kolorystyce oraz wzorach. Daje to możliwości dopasowania najlepszego rodzaju paneli do poszczególnych rodzajów pomieszczeń: domów, mieszkań oraz lokali komercyjnych.

W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy panele adekwatne pod względem kolorów do wszystkich wnętrz. Propozycja dla osób lubiących niezbyt ciemną kolorystykę w swoich pokojach to Egger Country Dąb Bourbon Jasny H2712. Panele posiadają grubość 8 mm, odporne na działanie czynników zewnętrznych. Typ zamontowania paneli to tzw. JUST click, czyli, to znaczy bardzo łatwy rodzaj montażu – możemy się więc pokusić, by zamocować panele – panele szklane wrocław – samodzielnie.

Dla wielbicieli ciemniejszych tonacji Egger posiada w ofercie rodzaj paneli Egger Dąb zermatt mocca H2728. Panele są imitacją efektu postarzania podłogi, co nadaje wnętrzu niepowtarzalny styl. Typ mocowania to PRO click, co jest równoznaczne z tym, że odbywa się bez użycia z kleju. Zbliżone pod względem koloru to Egger KingSize Dąb Arlington Ciemny H2734. Panele te posiadają niezwykle naturalny wygląd drewnianej podłogi. Ich struktura jest antypoślizgowa, są więc świetnym rozwiązaniem w pomieszczeniach przeznaczonych dla dzieci. Kolejne panele o łatwym sposobie instalacji przy pomocy metody JUST click.

Kolejny przykład paneli przypominających ciemne drewno to Egger Solution Dąb Bourbon Ciemny 7Mm (). Posiadają one jednak inną strukturę, tak zwany efekt szczotkowanego drewna.

Uzupełniające informacje na podany w naszym wpisie są Ci potrzebne? Bez nerwów. Wejdź w ten link i wszelkie inne wątki tutaj (stargres.pl/o-firmie/) wyszukasz. Zachęcamy!

Wyglądają więc niezwykle ładnie i pięknie. Stworzone do pokoi jak na przykład salon, gdzie dodadzą szyku i element luksusu.

Komentarze są wyłączone.