Najlepsze lalki na prezent dla dziewcząt?

Wiosna to czas, kiedy jesteśmy znacznie częściej zapraszani na różnego rodzaju celebracje, zwłaszcza na otwartym powietrzu. W tym wypadku przeważnie należy coś ze sobą zabrać, jakiś drobny prezent dla gospodarza. Co uczynić jednak, kiedy jesteśmy zaproszeni na urodziny małej solenizantki, córki naszej przyjaciółki? W tym wypadku, w zależności od wieku, warto zakupić lalkę Barbie (dla starszej) lub Furby – dla najmłodszej osoby. Jednak gdzie odszukamy tego rodzaju produkty?

lalka barbie

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszym miejscem, do którego udamy się, będzie zapewne butik z zabawkami. Odnajdziemy w nim zapewne każdego rodzaju rodzaje Barbie – od klasycznej, z włosami blond, po model ciemnoskórej dziewczyny. Z Furby też nie będziemy mieć kłopotu, przecież jest to niezwykle popularna maskotka. Zawsze możemy tam zapytać sprzedawcę o radę, doradzi nam on, w którym przedziale wiekowym odpowiedniejszy będzie konkretny egzemplarz. Gdyż pracują tam przeważnie osoby znające się na swoim zawodzie, umiejące udzielić konkretnych odpowiedzi. Jednak sklepy tego rodzaju, szczególnie te mieszczące się w dużych galeriach handlowych, zazwyczaj są bardzo kosztowne, bowiem marże określane przez właścicieli uwarunkowane są znacznymi czynszem za dzierżawę lokalu. Jednak jeśli robimy zakupy na ostatnią chwilę, musimy się pogodzić z dużym wydatkiem.

Niedawno pojawiała się nowa, bardzo atrakcyjna oferta – by ją zobaczyć, kliknij tu i spójrz na witrynę (https://www.shishka79.pl/36-yerba-mate) a z pewnością się nie rozczarujesz.

Jeżeli posiadamy nieco więcej czasu, gdyż nasz zakup planujemy z wyprzedzeniem, dobrze zajrzeć do internetu w poszukiwaniu najlepszych okazji. Znajdziemy tutaj cały przekrój różnego typu lalek Barbie, z całymi zestawami ubrań, nawet z samochodem. Tak samo będzie z Furby – nie ma koloru, w którym nie występuje ta maskotka, a którego nie znajdziemy w sieci. Możemy poszukać na aukcjach internetowych lub stronach producentów. Jednak miejmy na uwadze, że niektórzy sprzedawcy bywają nieuczciwi, dlatego też mogą usiłować sprzedać nam nieoryginalny artykuł.

Zabawka Furby

Autor: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego warto uważnie czytać opisy wszelkich produktów, aby się nie okazało przy dostawie, że nasza lalka Barbie nie jest autentyczna – a dzieci na pewno potrafią to rozpoznać. Nie ma właściwszego upominku dla niewielkiej solenizantki niż ulubiona lalka z odpowiednim kompletem garderoby, czy dla malutkiego berbecia maskotka Furby w ulubionym odcieniu. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki, jednak jeżeli pragniemy zakupić tanio przedmiot, trzeba posiłkować się internetem. Chyba, że robimy sprawunki z dnia na dzień, wtenczas pozostaje nam wyłącznie galeria miejska.

Komentarze są wyłączone.