Powiązanie ekranów

Billboardy, to niezwykle atrakcyjna postać nośników promocji. Są to przestrzenie na jakich umieszcza się reklamę artykułu. Można je spotkać w każdym dogodnym miejscu.

Billboardy Kraków zdołają mieć różnorodny układ i wielkość. Ogromnie istotną kwestią jest właściwe podświetlenie billboardów. Przez oświetlenie poszczególnych części danej reklamy, można ją rewelacyjnie wyeksponować.

Telebim w Krakowie

Źródło: www.medas-media.com.pl

billboardy Kraków, to największa i najlepsza ekspozycja plakatu reklamowego. Jest aktywną reklamą o szerokim zasięgu. Sytuowane przy ruchliwych szlakach, lub przy marketach, przynoszą sposobność obejrzenia przez dużą ilość ewentualnych nabywców. Ich wymiar zapewnia widoczną ekspozycję marki. Billboardy Kraków to medium o nadzwyczaj wielkim potencjale. To masowy obszar dojścia do licznych grup docelowych, przy otwartym przekonywaniu – kliknij tutaj. Billboardy zajmują czołowe miejsce wśród reklam zewnętrznych.
Scalone ze sobą najnowocześniejsze ekrany, tworzą oryginalny i niezwykle przyciągający pod względem wizualnym telebim. Kilka takich przekaźników tworzy sieć telebimów.

Telebimy

Autor: vikkiq
Źródło: http://www.flickr.com

Reklama na telebimach, to współczesny i skuteczny sposób prezentacji jednostki, wyrobów i usług.
W dobie najnowszych technologii, oraz coraz szybszego tempa życia, sieć telebimów jest wyjątkową technologią, jaka dopuszcza prędko przeobrazić teksty i nadążać za zmianami.

Jeśli zaciekawił Cię prezentowany artykuł, to kliknij na odsyłacz do źródła (http://www.capira.pl/wpccategories/chusteczki/), jaki zaprowadzi Cię do wartościowej strony – ona starannie opisuje ten temat.

Ruchomy, znaczny obraz przyciąga uwagę i jest wielokrotnie więcej zapamiętywany niż zwyczajny obraz. W odcinku reklamy zewnętrznej, zasadniczym czynnikiem jest sposobność trafienia z przekazem do największej ilości możliwych odbiorców.

Przez zastosowanie cyfrowej techniki diodowej, dopuszczalne jest wyświetlanie obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy i niezależnie od warunków pogodowych. Świecące diody umożliwiają na utworzenie niepowtarzalnego efektu wizualnego. Sieć telebimów działających w technologii cyfrowej, to najskuteczniejsza odmiana promowania, jaka dochodzi bezpośrednio do odbiorcy w kilku punktach jednocześnie. Jest to olbrzymia liczba osób, z jakich cząstka na pewno okaże się odbiorcami reklamowanego towaru.

Komentarze są wyłączone.