Przeznaczenie wypukłej siatki do rynien jak też wielofunkcyjnej folii PE

Jesienny czas. Liście padające z drzew oraz zatykające rynny. Ów ambaras na pewno nie jest Ci obcy. Jak sobie z nim poradzić?
Kiedyś trzeba było systematycznie oczyszczać rynny.

samochód zimą

Autor: MIKI Yoshihito
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiaj starczy skorzystać z wypukłej siatki. Siatka na rynny chroni rynny przed liśćmi. Pozostają one na zaokrąglonej nawierzchni siateczki, schną po czym są po pewnym czasie zwiewane poprzez wiatr. Wypukłą siatkę do rynien zdołasz przycinać nożyczkami wzdłuż oraz w poprzek do korzystnego wymiaru. Dzięki temu można ją stosować również do małych rynien. Ochronna siatka na rynny zweryfikuj te opinie to doskonałe zabezpieczenie przeciwko liściom jak też innymi zanieczyszczeniom. Listki zalegające w rynnach gniją, blokując odpływ wody, jaka zalewa fasadę budowli, wykorzystując siatkę unikamy ponadplanowych kosztów związanych z remontem. Będzie to naprawdę fajne a także innowacyjne rozwiązanie chroniące nasze budynki przed zwilgotnieniem.
Folia (zobacz folia stretch czarna) PE przeznaczona jest do wykonania warstwy przeciwwilgociowej pod posadzki albo wylewki. Zapewnia perfekcyjną ochronę przed zawilgoceniem izolacji cieplnej i akustycznej w konstrukcji posadzek. Ze względu na swe własności jak też wielkości może być użytkowana we wszelkich pracach remontowo-budowlanych jako powłoka ochraniająca przed wilgocią, pyłem, wiatrem ITp.

Zastosowanie znajduje przy przygotowawczym chronieniu połaci dachowych, jak również przy osłanianiu elewacji i stolarki okiennej w trakcie prac wykończeniowych. Folia PE znajduje też przeznaczenie w pracach na zewnątrz bądź w pracach ogrodowych.

Komentarze są wyłączone.