Idealne pustaki na każdy rodzaj ściany.

Chcesz jakości za każdym razem? To dość trudne do zrealizowania, jednakże są konkretne obszary, w jakich jest to możliwe, przykładowo budownictwo. Spośród ogromnego wyboru różnych materiałów na specjalną uwagę zasługują pustaki Porotherm. Są wspaniałym materiałem dla każdego rodzaju ścian: jednowarstwowych, dwu i trzywarstwowych czy zewnętrznych. Idealnie sprawdzają się w budowie ścian nośnych czy działowych, a również tych, jakie nie potrzebują docieplenia.


[IMG=1503/551a47254ce80___flickr_14724661502.jpg|R|W=200|ALT=materiały budowlane na

Pokaźny asortyment marki Porotherm oferuje perfekcyjne rozwiązania, zarówno pod kątem indywidualnych potrzeb, jak i czynników akustycznych czy termicznych. Jednocześnie, pustaki w systemie Porotherm, to błyskawiczne postępy w budowaniu. Odnosi się to zdecydowanie każdego rodzaju ściany. Ściana jednowarstwowa to, jak nazwa wskazuje, ściana z jedną war- przeczytaj więcej o korek ścienny wrocław- http://www.glazurex.com.pl/ -urowych elementów. W takim rozwiązaniu warstwa cegieł pełni funkcje konstrukcyjną, jak i termoizolacyjną. Ściany tego typu bardzo właściwie gwarantują ochronę cieplną dla budynków mieszkalnych.

Ponadto, już od ponad trzydziestu lat są stosowane w krajach Europy Zachodnie, teraz i w naszym kraju zaczynają być stosowane. Ściana dwuwarstwową jest to ściana zewnętrzna, jaka posiada system docieplenia.

Znajdujące się w tym serwisie informacje są według Ciebie zbyt zdawkowe? Jeśli tak, to wejdź tu (http://malesapd.pl/?url=oferta/plyty-warstwowe), na której przeczytasz pokrewne kwestie.

Wewnętrzna warstwa z cegieł jest w tym systemie odmianą konstrukcyjną, zaś grubość warstwy docieplenia jest istotna z racji parametrów technicznych całej przegrody. Trzeba jeszcze wspomnieć o zewnętrznej ścianie trójwarstwowej, gdyż ona naturalnie także pełni swoją rolę w systemie Porotherm. Ta ściana jest złożona z zewnętrznej warstwy konstrukcyjnej, a również zewnętrznej warstwy osłonowej z cegieł. Jest tam też warstwa izolacji termicznej, jak wełna mineralna czy styropian.

Taki właśnie typ konstrukcji jest najważniejszy w wielu państwach Europy, i to od wielu lat. Nieważne o jakim typie ściany mówimy, pustaki Porotherm to zapewnienie sukcesu i prawdziwej jakości na długie lata. Przekonuje się do takiej technologii coraz więcej osób. Tak się składa, iż ci co raz wypróbowali ten sposób nie chcą powracać do tradycyjnych metod. Zresztą nie ma co się dziwić, system ten gwarantuje wspaniały komfort pracy, dobre szybkie tempo i zawsze zadowalające rezultaty. Z pewnością powinniśmy o tym pomyśleć, gdy mamy w planach stawianie domu. Ciężko bowiem odnaleźć lepszy sposób.

Komentarze są wyłączone.