Podarunki na nowy dom

Własna nieruchomość to w życiu każdego szczególnie istotne wydarzenie. Aby je celebrować nowi gospodarze decydują się zazwyczaj na mała przyjęcie, czyli parapetówkę.

Jeżeli wybieramy się na parapetówkę do znajomych lub rodziny powinnyśmy prezenty. Co jednak wybrać, aby wstrzelić się w preferencje nowych mieszkańców i aby zakupione przedmioty nie wylądowały w piwnicy. Czy zdecydować się rzeczy praktyczne, czy raczej ozdoby do mieszkania? Wybór tych ostatnich może być nieco niefortunny. Warto pokusić się i postawić na wyjątkowy prezent.

prezent na parapetówkę

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawną tradycją jest sprezentowanie nowym gospodarzom symbolicznej paczki cukru. To działanie ma w zamyśle osłodzić im życie. Możemy zastąpić ją na coś, w nieco bardziej eleganckiej formie, na przykład na paczkę czekoladek bądź domowe ciasto. Do słodkości można dobrać gadżet, który zawsze przyda się w domu: kolekcje naczyń, sztućców, pościel bądź ręczniki. Każda gospodyni rozraduje się zbędzie zadowolona z sprzętu AGD do kuchni: miksera, robota kuchennego, sokowirówki bądź innych akcesoriów.

Z katalogu prezentów przydatnych dla niemal każdego można wyróżnić paterę na ciasto.To jeden z tych przedmiotów, których kupno zawsze jest odkładany w czasie. Szczególnie dobrze wyglądają patery szklane (patery szklane). Jeżeli gospodyni lubi wypieki i i jest gościnna z pewnością będzie to trafiony prezent.

Dla fanów słodkości dobrą ideą może być także puszka na ciastka i słodycze, która pozwoli zachować pyszności na czarną godzinę.
Listę praktycznych prezentów uzupełniają ciepłe koce, książki z przepisami, kubki, bądź kieliszki do wina.

Wyjątkowym prezentem mogą być także przedmioty spersonalizowane. Pościel, poduszki, kubki wyrażające charakter nowych lokatorów będą gadżetem, który może trafić w ich serce. Szczególne wspomnienia mogą budzić też zdjęcia, tym bardziej jeśli z gospodarzami łączy nas wiele wspólnie spędzonych chwil. Ich unikatowość przywołają kadry uwieczniające je.

Pragniemy pokazać Ci kolejny artykuł na podobny temat. Mamy nadzieję, że sprostamy Twoim oczekiwaniom. Kliknij w link – tam oczekuje na Ciebie interesujące zagadnienie.

Mogą one przybierać różnorodne formy: kolaży, pojedynczych zdjęć oprawionych w ramki, fotoramy bądź (serwis www) antyramy . Atrakcyjną formą są również zdjęcia na płótnie, które coraz częściej zastępują tradycyjne obrazy.

Co jeszcze może przypaść do gusty gospodarzom?
Zawsze wybierane na tę okazję są kwiaty doniczkowe. Zobowiązują one obdarowanych do troski i dbania o nie. Szczególnie popularne są storczyki i orchidee, nie należą one jednak do łatwych w pielęgnacji. Wariację na temat roślin mogą stanowić również zioła w doniczce, które tkną życie we wnętrze kuchni, a także będą rozsiewać piękne zapachy.

Komentarze są wyłączone.