Czym są platformy osobowe i concertina i do czego są wykorzystywane?

W wielu okolicach w naszym państwie i nie tylko zdarza się że budynki i budowle nie są wygodnie dopasowane do oczekiwań ludzi. Wówczas przydatne okazują się platformy osobowe.
Na rynku sporo firm trudni się kompleksową obsługą w zakresie projektowania, dostarczenia oraz montażu sprzętów dźwigowych.

bydgoszcz

Autor: Chris RubberDragon
Źródło: http://www.flickr.com
Urządzenia

Autor: Urban Explorer Hamburg
Źródło: http://www.flickr.com
Dotyczy to wind różnorakich rodzajów, mających wykorzystanie w budynkach użyteczności publicznej, budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, a także domach jednorodzinnych. Firmy zapewniają doradztwo techniczne, również na etapie projektowania, wsparcie w wyborze urządzenia jakim są platformy osobowe, platformy dla osób niepełnosprawnych lub też różnego urządzenia transportu bliskiego, biorąc przy tym pod uwagę wymagania użytkownika i warunki architektoniczne. Więcej ciekawych wiadomości znajdziesz pod tym linkiem . Oferta przedsiębiorstw zawiera dodatkowo, platformy pionowe, platformy przyschodowe oraz windy krzesełkowe, które pozwalają osobom niepełnosprawnym, poruszającym się na wózkach inwalidzkich albo z ograniczeniem ruchowym pokonywanie utrudnień architektonicznym. W zakresie transportu towarów firmy oferują różnorodne urządzenia takie jak: dźwigi – windy, czyli platformy osobowe, poczynając od niedużych dźwigów towarowych o udźwigu od 5 do 300 kg – windy kuchenne, a ponadto windy (pod tym linkiem) do przewozu europalet, windy towarowe w konstrukcji samonośnej o udźwigu do 1000 kg oraz platformy towarowe i windy do transportu samochodów. Współdziałanie z najpopularniejszymi europejskimi dystrybutorami daje gwarancję wysokiej jakości proponowanych dźwigów osobowych, wind towarowych i platform dla osób niepełnosprawnych. W dodatku przedsiębiorstwa zapewniają serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i konserwację dźwigów – wind.
Trzy linie urządzeń nowej serii Compact Easy“, Universal“ oraz Expert“

Autor: Bosch
Źródło: Bosch

W sprawie techniki i sprzętów przedsiębiorstwa oferują również rozmaite zasieki utrudniające forsowanie ogrodzenia. budulcem na zasieki może być m.in. drut kolczasty żyletkowy (inne nazwy to: drut żyletkowy, drut ostrzowy), który stanowi polepszoną i skuteczniejszą wersję zwykłego drutu kolczastego. Drut żyletkowy to zapewnienie bardzo trudnego do pokonania ogrodzenia, stosunkowo sztywnego i niezwykle wytrzymałego. W ofercie przedsiębiorstw są przykładowo zasieki płaskie i spiralne, w tym najlepszy ich rodzaj, czyli drut concertina. W propozycji przedsiębiorstwa mają także konieczne do założenia zasiek złączki, zaciskarki i ochronne rękawice. Zasieki typu Concertina produkowane są w specjalnej postaci splatanych ze sobą w podwójną helisę dwóch odcinków drutu ostrzowego.

Druty ostrzowe są ze sobą dobrze pospinane specjalnymi, metalowymi złączkami (od trzech do pięciu złączek na każdy jeden zwój w zależności od średnicy zasieku). Po rozciągnięciu oraz zamontowaniu, Concertina wykonuje specjalną, przestrzenną strukturę o sporej sztywności i wytrzymałości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie zobacz link . Do jej rozsunięcia potrzebne jest przecięcie drutu ostrzowego co najmniej w trzech punktach. Zasieki Concertina z powodzeniem tworzone są ze wszystkich rodzajów profili drutu ostrzowego.

Komentarze są wyłączone.