Pufa – nadzwyczaj ciekawa „bohaterka” wnętrz o wielu twarzach

Zima zadomowiła się u nas na dobre razem ze wszystkimi konsekwencjami: niskimi temperaturami, oblodzonymi drogami, opadami śniegu i smętną pogodą za oknem, która nierzadko wpędza w zły nastrój.

Ale mamy dla Was dobrą wiadomość: nie musi tak być. Wystarczy mała metamorfoza wnętrza, ażeby poprawić sobie humor i zaprosić wiosnę do swego domu.
antyki

Autor: Julia P
Źródło: http://www.flickr.com

inwestycja w kolorowe pufy stanowi niewątpliwie wspaniały wybór. Czemu? Powodów jest co najmniej kilka. Ten nowoczesny „dodatek” pasuje do niemal każdej aranżacji.

Te informacje wciągnęły Cię zupełnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej ścianki biurowe danych na innych stronach – odnajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

Idealnie sprawdzi się zarówno pokoju dziennym, sypialni jak i „królestwie” nastolatka. Pełni – co warto mocno podkreślić – nie tylko rolę „dekoracyjną”, lecz także praktyczną. To wielozadaniowy mebel, który znajduje niesłychanie szerokie zastosowanie Na rynku spotkamy wiele różnorodnych „wariantów” Pufa workowata typu sako wypełniona granulatem styropianowym jest wygodnym siedziskiem. Można się w niej rozsiąść niczym w fotelu i zrelaksować po wyczerpującym dniu pracy. Z kolei pufy pikowane z powodzeniem służyć będą jako oryginalne stoliki kawowe.

Trzeba nadmienić, iż dosyć interesującym rozwiązaniem, które cieszy się rosnącą popularnością są pufy ze schowkiem, gdzie bez problemu uda się ukryć wszelkie zbędne w danej chwili rzeczy, dla przykładu pilot do telewizora czy gazety.

Komentarze są wyłączone.