Urodziny są najfajniejszym dniem każdego roku – warto zatem go świętować niezależnie od ilości wiosen na karku

Jeśli ktoś z naszych znajomych obchodzi dzień urodzin, to chcemy, żeby ten dzień stał się wyjątkowy. Możemy zrobić mu imprezę – niespodziankę lub zaprosić do knajpy.

prezent na 30 urodziny dla koleżanki
Biznesmen

Autor: ricciofix
Źródło: http://www.flickr.com
Wtedy dajemy mu podarunek. Właśnie tak – prezent! Nie możemy zapomnieć o najmilszej sprawie dla solenizanta.
Upominek musi być rozważony i kupiony dla konkretnej osoby. Perfum może być miły, ale nie jest to najfajniejszy zamysł na prezent na urodziny. Zatem jeśli chcemy kupić prezent na 30 urodziny dla koleżanki, to musimy się delikatnie zaznajomić o czym ona marzy. Niewinne rozpoznanie możemy zacząć już dużo wcześniej, tak by się nie zreflektowała. Przydatny powinien być internet, gdzie wyszukamy mnóstwo porad co zamówić i dla kogo. Inne prezenty wybierzemy przecież dla globtrotera, a inne dla żarliwej kucharki.
Pomimo tego, że 40 urodziny są już z reguły nieobchodzone przez jubilatów, ponieważ twierdzą, że są już na imprezy za starzy, to mimo wszystko ich bliscy nie powinni zapomnieć o tym istotnym dniu. Prezent na 40 urodziny na przykład dla ukochanej małżonki musi być niebywały. Możemy pomyśleć o weekendzie w kurorcie, gdzie nasza lepsza połowa odpocznie od domu i dzieci i gdzie poczuje się znowu po królewsku.

Jeśli natomiast jest to okrągła rocznica naszego małżonka to może trzeba podumać o czymś szalonym, co urozmaici jego życie w kieracie praca – dom. Dobrym zamiarem może być przykładowo udział w rajdzie samochodowym albo kurs panowania nad autem w trudnych warunkach atmosferycznych.

Komentarze są wyłączone.