Piękno tkwi w szczegółach – to jest pewne i ani jedna osoba nie ośmieli się tego podważyć

Ten, kto interesuje się chociaż troszeczkę dekoracją wnętrz wie o tym doskonale. czasami taki detal jest w mocy uczynić naprawdę cuda.

vintage

Autor: Venturist
Źródło: http://www.flickr.com
Nic bowiem nie zapewnia tak wspaniałego efektu wizualnego, jak drobny element dekoracyjny nadający całości pewnego pazura. Takim elementem ma możliwość zostać niemal każda rzecz pod warunkiem, iż chociaż kolorem pasuje do pozostałego wyposażenia. Mały, wymyślny wazonik w kolorze zasłon, zwracający uwagę słonik na szczęście położony na meble (polecamy meble w stylu włoskim), lub jakieś niekonwencjonalnych kształtów poduszki poukładane na tapczanie, których kolor pasuje chociażby do zasłon czy dywaniku. Takich elementów dopełniających całości i nadających pazura każdemu wnętrzu znajdzie się naturalnie bardzo dużo. Jeżeli chodzi zaś o poduszki, bardzo dobrym rozwiązaniem bywa też zakup różnych poszewek i ich zmiana w zależności od potrzeby – w tym względzie wybór jest rzeczywiście ogromny, a możliwości normalnie ogrom. Można je dobierać w zasadzie do wszystkiego, a poduszki będą bardzo dobrze wpisywały się w kolorystykę pomieszczenia. Rozwiązań na niecodzienne dekoracje może być faktycznie bardzo dużo, a ograniczać nas ma możliwość tylko nasza wyobraźnia.
Nieraz wskazane jest pokusić się o odrobinę kreatywności i niedużym wydatkiem na nowo zaaranżować choćby salon.

Ale uwaga – to strasznie wciąga i po pierwszej wykonanej aranżacji rzadko kto poprzestaje na jednej próbie. Wymyślanie nowych aranżacji normalnie później staje się pasją, a że trening czyni mistrza, z czasem wychodzi nam to znacząco lepiej.

Komentarze są wyłączone.