Istnieje duża grupa ludzi, którzy kochają gadżety – to im wyraziści promienieją oczy, gdy w sprzedaży pojawia się jakaś nowinka

Nowości ze dziedziny komunikacji wprowadzają nas w zachwyt co jakiś czas. Międzynarodowe firmy produkują swoje hity, które powinni mieć wszyscy fani nowinek.

głośniki wibracyjne

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
pikowana torba na laptopa
Jednak w ostatnich latach definicja fana gadżetów rozszerzyło się również na ciuchy oraz inne sfery, a nie tylko telefony czy komputery.
Budynek mieszkalny

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Hitem w sprzedaży w ostatnim roku wydają się być głośniki wibracyjne. Są one niewielkie, więc można je spakować i włączyć niemal w każdym miejscu. Innowacyjność tego głośnika polega na tym, że używamy go, aby uczynić inny przedmiot poniekąd wzmacniaczem. Polega to na tym, że podłączamy go pod jakieś urządzenie, które ma wejście USB, a potem przykładamy do rzeczy (plastik, papierowe pudełko itd.). I ten oto przedmiot zmienia się w przekaźnik dzięki wibracjom. Nieziemska pomysłowość.
Zapaleńcy bycia trendy również znajdą coś idealnego dla siebie. Hitem tego sezonu jest pikowana duża torba sportowa na laptopa. Im bardziej zaskakujący odcień – tym fajniej. Jeśli ma być to fason dla pani, to powinien także być szykowny – ze złotymi zapięciem oraz dodatkowymi ozdobami.

Niniejszy wpis ma ciekawe dane na opisywany temat – jeżeli masz chęć uzyskać większą ilość wpisów, to odwiedź stronę wina czerwone półwytrawne, która omawia podobne problemy.

Nie będziemy zmuszone już dźwigać laptopa w szarej oraz niemodnej torbie, która tak odstawała od naszej ogólnej aparycji, że najchętniej ukryłybyśmy ją w kolejnej torbie.

Teraz torba na laptopa będzie się prezentować równie szykownie, jak nasza torebka na dokumenty. Nie zapominajmy jednak, żeby nie przeholować z przeróżnymi kolorami i ich intensywnością. Wszystko powinno ze sobą współgrać i nie być kiczowate.

Komentarze są wyłączone.