Zawory przedsiębiorstwa Parker, kontra wyłączniki krańcowe – czyli, automatyka w rozdziale przemysłu pełniutką parą

Masz urządzenia, które wymagają zainstalowania wewnątrz nich nowiutkich zaworów? Porozmyślaj o zaworach Przedsiębiorstwa Parker! A być może masz potrzebę nad coś bardziej „subtelnego”, rodzaju wyłącznik krańcowy? Tak? Wspaniale! W tym felietonie przybliżymy Tobie ich zadania pod względem rozdziału automatyki przemysłowej!
Przedsiębiorstwo Parker udziela się na ogólnoświatowym ryneczku już od bardzo dużo lat, specjalizując się w usługach skierowanych dla przemysłu związanego z technologią napędów a także sterowań.

Posiada ona ponad pięćdziesiąt usług, jak dla przykładu: pro­je­kto­wa­nie, montaż, czy naprawy oraz tak dalej. W naszym przypadku interesuje nas zagadnienie: parker zawory, które są przedstawicielami zaworów z działu Automatyki, które w zależności od do czego są skierowane (do gazów i cieczy, roboty w ciężkich warunkach, albo choćby przemysłu spożywczego), są stosowane do tego, aby nadzorować ciśnienie i w razie jakichkolwiek problemów automatycznie otworzyć, albo zamknąć zawór.

wyłącznik krańcowy

Autor: TNS Sofres
Źródło: http://www.flickr.com
Przemieniając tematykę, poruszymy teraz zagadnienie: wyłącznik krańcowy. Wyłącznik – (odnośnik do serwisu) krańcowy jest przeznaczony do automatycznego rozłączania calutkiego urządzenia, albo jego cząstki, w wypadku gdy osiągnięcia niepożądanej dla tego urządzenia pozycji.

Jeśli masz chęć uzyskać więcej informacji na opisywany temat, to znajdziesz je na pewno po przejściu na witrynę – tam są one niesamowicie interesujące.

Najczęściej stosujemy je w wózeczkach, albo na szynach jezdnych. Jego robotą jest zapobiec naruszeniu, bądź nawet wyniszczeniu urządzenia. Istnieje kilka serii owych wyłączników, w szczególności: GLA, GLS, SZL-VL, albo seria 14CE.

Zwykle są łatwe w montowaniu i ich wymienianiu. Dlatego nie czekaj dłużej oraz zaopatrz się w odpowiedniego rodzaju wyłącznik krańcowy już w tej chwili, aby nie żałować zwlekania!

Komentarze są wyłączone.