Jakość w umywalni

toaleta to inwestycja na długie lata. Zastosowanie w niej sprzętów oraz armatury drugorzędnej jakości może narazić nas na poważne koszta związane z potencjalną wymianą niesprawnej baterii podtynkowej, albo choćby zestawu odpływowego zabudowanej kabiny prysznicowej lub wanny.

Wybierając produkty do łazienki powinniśmy kierować się: wyglądem oraz ceną, techniką zrealizowania, potwierdzeniem, że wyrób jest zgodny z aktualnymi normami, okresem gwarancji. Kupując produkty do umywalni powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ich pochodzenie, okres gwarancji i sieć serwisową. W umywalni wiele fragmentów, dla przykładu płytki rustykalne, zamontowanych jest na stałe. Ich ewentualny demontaż może spowodować kucie kafelków czy pozostawienie zauważalnych dziur w ścianach. Powinniśmy wystrzegać się nieznanych producentów, jako że możemy mieć problem z częściami zamiennymi. Często proponowane przez nich produkty promocyjne są produkowane w krótkich seriach.

Te informacje pochłonęły Cię kompletnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej brw łóżka młodzieżowe danych na pozostałych stronach – znajdziesz je, klikając w odnośnik poniżej.

Felerny zawias lub pęknięta tafla szklana w kabinie prysznicowej mogą nastręczać wtedy wymiany całej kabiny oraz ponownego montażu. Toteż przed dokonaniem zakupu wskazane jest dowiedzieć się czy dany producent ma sieć serwisową w Polsce i czy proponuje dojazd do naszego domu oraz dokonanie reperacji na miejscu.

Kamienica

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Dwuletnia gwarancja to minimum jakiego musimy poszukiwać jeśli w grę wchodzi muszla podwieszana.

Pięcioletnia gwarancja na kabinę prysznicową świadczy już o dużej solidności produktu, zaś piętnastoletnia gwarancja na niezmienność barwy wannowego akrylu z pewnością sprawi, iż białość wanny nie przeistoczy się po roku w kremowy.

Komentarze są wyłączone.