Rodzaje odbojnic gumowych

W hurtowniach i przedsiębiorstwach ładunkowych najważniejszym elementem są tak zwane odboje, które na celu mają ochraniać m.in. regały, ściany, a nawet rampy przeładunkowe przed nagłym uszkodzeniem mającym związek z ciężarówkami, bądź też wózkami widłowymi.

odbojnice rampowe

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle często można je również spotkać na parkingach w formie słupków lub blokad, które mają za cel wyznaczać obszar parkowania. Jest to podstawowe wyposażone, które umożliwia uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji i defektów różnorodnych przedmiotów, w tym ścian oraz innych aut.
Najbardziej znane są odbojnice rampowe, które mają na celu chronić budynki, ściany oraz kanty przed kolizją z autami ciężarowymi. Stosowane są one zwykle przy rampach – jak ich sama nazwa wskazuje – by samochód rozładunkowy nie uszkodził stanowiska. Naprawa ramp bowiem nie należy do kwestii tanich, dlatego też nie powinno się ryzykować. Odbojnice rampowe charakteryzują się dużą twardością oraz odpornością na wszelkie ścieranie. Odbojnice przejmują energię, a potem tłumią ją, dlatego żaden element nie zostanie uszkodzony. Co więcej – są one dostępne w niezwykle niskich cenach w stosunku do ich zastosowania. Większość jest oferowana w barwach jaskrawych, aby kierowca bez problemu mógł zauważyć je.
opakowania na prezenty na wystawie

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
W kwestii takiej jak odbojnice gumowe producent ich ma na uwadze najwyższą jakość i trwałość, tak aby mogły posłużyć przez długi czas oraz spełniać swą rolę bez jakichkolwiek zarzutów.

Charakteryzują się one łatwym montażem, a także szerokim wyborem.

Czy jesteś zadowolony z treści tego artykułu? Jeżeli tak, to podaję również mój link (http://laccery.com/pl-pl/barierki-drogowe.html) do nowej witryny. Zapraszam!

Są modele, które można zamówić według odpowiednich rozmiarów.

Poszukujesz szczegółowych wiadomości, by rozszerzyć swoją wiedzę na ten temat? Zapraszamy do kolejnego tekstu. Odnajdziesz go na portalu (http://www.arapneumatik.pl/k-130-zawory-pneumatyczne-dlawiaco-zwrotne-parker-legris) pod linkiem.

Ponadto, odbojnice gumowe posiadają wiele form, dlatego też dopasować je można do miejsca, które będą chroniły.

Komentarze są wyłączone.