Jakiego rodzaju meble wybrać, żeby były komfortowe i pasowały do wystroju salonu?

W domu posiadamy wiele różnych mebli. Odmienne są w kuchni, a odmienne w salonie. Ważne jest, aby nadawały się do wystroju pomieszczenia i były wygodne, żeby można było np. na kanapie komfortowo się położyć oraz odpocząć po pracy.
Prawidłowo by było gdyby w pokoju stał pewien przykładowo narożnik London.

kosz na śmieci

Autor: Richard Masoner / Cyclelicious
Źródło: http://www.flickr.com
Sypialnia w lofcie s tylu industrialnym

Autor: Max-Fliz
Źródło: Max-Fliz

Jest to elegancki i niezwykle wygodny mebel z funkcją snu i pojemnikiem na kołdrę i poduszki. Ma on podłokietnik z jednej strony, a obicie tapicerskie jest dostępne w bardzo wielu barwach.

Czy czytany tekst jest dla Ciebie interesujący? Jeśli tak, to wejdź też na pomocne artykuły, które posiadają intrygujące informacje – one wciągną Cię całkowicie.

Tego typu narożnik mógłby być przeróżnie montowany: na prawą lub na lewą stronę. To już jest zależne od aranżacji innych mebli w pokoju oraz przykładowo ścian. Ten mebel sprawdzi się doskonale również w nowocześnie zaaranżowanym salonie jak i tradycyjnym pokoju dziennym. Na uwagę zasługuje innowacyjne wyjście konstrukcyjne, które pozwoliło zaprojektować mebel (dalej) tak, żeby służył nam przez długi czas. Taki narożnik może posiadać dekoracyjną lamówkę, która na życzenie odbiorcy może zostać umieszczona w bocznym profilu.

Taki mebel jak narożnik London najbardziej wygodnie kupi przez internet. Należy wyłącznie podkreślić, że zlecenia na meble tapicerowane są realizowane w 4-5 tygodni, gdyż są produkowane na osobiste zamówienie odbiorcy. W przypadku takich mebli sklepy wirtualne preferują przedpłatę w wysokości 2 tys. wartości zamówienia. Pozostała kwota jest uregulowana przy dostawie. Realizacja zlecenia zaczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty. Meble tapicerowane dostarczane są w modułach.

Krawędzie modułów są zabezpieczone kartonem, natomiast ogół modułów opakowana jest w folię. Dostawa mebli odbywa się autami dostawczymi, jakiego kierowca jest upoważniony do rozliczenia się z klientem. Należy podkreślić, że kierowca nie wnosi mebli do domu.

Komentarze są wyłączone.