Metody na produkcję oraz magazynowanie w niedużej firmie

Znaczna część współczesnego krajowego handlu odbywa się w sieci internetowej. Najbardziej popularny serwis aukcyjny ma blisko 12 mln użytkowników, wartość firmy kalkuluje się na 30 mld złotych. Spora część sprzedawców to przedsiębiorstwa handlowe wyprzedające swe wyroby na zasadzie e commerce.

magazyn

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Taki model biznesowy posiada wiele atutów, przede wszystkim nie ponosi się wydatków na utrzymanie sieci sklepów, pewna część wydatków jest przerzucona na nabywcę. Niestety, nie unikniemy wszelkich wydatków. Musimy rzecz jasna gdzieś produkować nasze wyroby i przechowywać je przed sprzedażą, ale nie będzie to wielki problem.

Mamy 2 opcje: możemy sami pobudować stosowne pomieszczenia bądź zdecydować się na najem. Ta ostatnia możliwość może być niezłym wyborem dla małych czy dopiero początkujących firm którym jeszcze nie udało się wypracować starczających dochodów do realizacji budowy własnych pomieszczeń. Nic trudnego, starczy wystukać w przeglądarce wyrażenie: magazyn (malowanie linii w magazynie) i hala produkcyjna do wynajęcia – Wrocław, a odnajdziemy odpowiednie dla naszej firmy wnętrza.

Nie tylko przedsiębiorstwa sprzedające swe produkty w sieci będą zaciekawione poszukiwaniem propozycji najmu tego typu pomieszczeń. Pozostałymi zainteresowanymi wpisującymi w wyszukiwarkę zwrot: magazyn (link) i hala produkcyjna do wynajęcia – Wrocław będą przedsiębiorstwa wrocławskie wyszukujące pomieszczeń fabrycznych oraz składów poza siedzibą główną zakładu, gdyż wpisanie w przeglądarce minusa sprawi że z wyników

magazyn

Źródło: www.foter.com

poszukiwania będą usunięte wyniki mieszczące wyraz po znaku minus, zatem w tym wypadku Wrocław.

Stosowanie tego rodzaju trików znacznie redukuje liczbę rezultatów, jednak są one także trafniejsze (znak ten umożliwia przygotowawczą selekcję wyników), co za tym idzie oszczędzamy czas.

Kolejnym przykładem przedsiębiorstwa, które może być zainteresowane szukaniem pomieszczeń poprzez napisanie w przeglądarce frazy: magazyn i hala produkcyjna do wynajęcia – Wrocław jest mała firma odzieżowa produkująca dla przykładu koszulki z napisami. Półprodukty do podobnej działalności absorbują sporo miejsca natomiast zysk z takowej fabryki może nie wystarczyć na poważne inwestycje budowlane.

Komentarze są wyłączone.