Jakiego typu meble wybrać do pokoju maluchów?

Kupno umeblowania do pokoju dziecięcego nie jest łatwy. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy w malutkim pokoju musimy wygospodarować dla dwójki, czy większej ilości dzieciaków. Jakiego typu meble sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach?

W pokoju o minimalnym metrażu bardzo trudno jest zmieścić sporą ilość mebli, tak naprawdę wtedy, kiedy

łóżko

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com

będzie on musiał pomieścić więcej rodzeństwa.Idealnym rozwiązaniem wydają się w tym wypadku łóżka piętrowe 3 osobowe. Popularne łóżka piętrowe 3 osobowe zajmują bardzo niewiele miejsca, dzięki czemu w pomieszczeniu pozostaje jeszcze dość dużo miejsca, aby pomieścić w nim jeszcze pozostałe meble. Dzieciaki potrzebują sporo wolnej przestrzeni , którą mogą wykorzystać na szalone zabawy.Ciekawym sposobem na zaoszczędzenie miejsca jest więc wstawienie do pomieszczenia komody (polecamy stół w stylu prowansalskim). Komody drewniane z szufladami mają ogrom zalet. Z jednej strony komody (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/lustra-m-10.html) drewniane z szufladami zajmują mniej miejsca, a drugiej zaś jest w nich mnóstwo miejsca do tego, by zmieścić w nich ubranka dla naszych pociech. Dokonując zakupu mebli do pokoju dla pociech zwróćmy uwagę, czy są one dla maluchów bezpieczne. Łóżko dziecięce nie może być wyprodukowane w niedbały sposób. Dokładne wykonanie, antyalergiczne materiały użyte do produkcji – to elementy, na które powinniśmy zwrócić

uśmiechnięte dziecko

Autor: David D
Źródło: http://www.flickr.com

uwagę kupując łóżko dziecięce.

Wybór umeblowania dla pociech jest dzisiaj ogromny. Poszczególne zachwycają swoim dobrze dobranym designem i ciekawą barwą. Czasy, kiedy do wyboru mieliśmy jedynie łóżeczka w kolorze bieli, czy w zwyczajnym kolorze drewna już jakiś czas temu odeszły w zapomnienie. Obecnie w sklepach królują łóżeczka we wszystkich kolorach tęczy: zielone, żółte, niebieskie, różowe. Ogromny jest także wybór konkretnych modeli. Odnajdziemy pośród nich tak łóżka dla jednej osoby, jak też duży wybór łóżek piętrowych. Wśród tych ostatnich możliwości wyboru także są bardzo duże. To już nie tylko klasyczne piętrowe łóżka dwa dwójki dzieci, ale także dla trzech osób. Projektanci są w stanie zaproponować również łóżka z antresolą lub z biurkiem. Jaki więc model zdecydujemy się kupić zależy tylko potrzeb oraz komfortu naszego maluszka oraz przede wszystkim od możliwości finansowych. Trzeba jest bowiem wiedzieć, że w sklepach znaleźć można łóżka dla milusińskich w bardzo różnych cenach.

Komentarze są wyłączone.