Rozmaitość projektów wyrobów srebrnych

Srebro jest kruszcem, po który projektanci biżuterii sięgają dużo entuzjastyczniej aniżeli po inne metale szlachetne. Jest o wiele bardziej giętkie i doskonale łączy się tak jak z kamieniami, jak innymi metalami.

Łańcuszki ze srebra w prosty sposób rozjaśnią wszelką stylizację bez ryzyka przytłoczenia jej.

Sprawdź, czy przypadnie Ci do gustu proponowana oferta (http://www.autopart.pl/oferta/akumulatory-osobowe-i-dostawcze/galaxy-silver). Zapewniamy produkty dopasowane do osobistych potrzeb. Nie czekaj i dowiedz się, jak pracujemy.

Bezpiecznym i ponadczasowym połączeniem jest połączenie czarnych strojów i srebrnej biżuterii. Natomiast biżuteria ze srebra jest tak wielofunkcyjna, że pasuje na wszelką okazję i do każdego ubrania. Srebro będzie doskonałym dopełnieniem dla stylizacji w zimnych tonach kolorów.

pole uprawne

Autor: apathy_girl
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmaitość projektów i form które przybierają kolczyki handmade ze srebra czyni, że każda kobieta odnajdzie coś dla siebie i bez trudu dobierze srebrną biżuterię na wiele okazji. Srebrna biżuteria jest wiele łatwiejsza w łączeniu z różnymi stylizacjami niż złociste ozdoby. Poza tym srebro jest częstokroć o wiele tańsze od złota, w związku z tym wiele z nas chętniej wybiera ją na co dzień, także jest w stanie pozwolić sobie na obszerniejsze zbiory srebrnej biżuterii niż tej złotej. Srebro jest również stosownym wyborem dla alergików, albowiem niezwykle rzadko uczula. Pod wpływem kontaktu z powietrzem srebro matowieje i traci na blasku. Taki skutek dodaje jednak biżuterii nieskazitelności, aczkolwiek jeżeli zależy nam na połyskującej biżuterii, domowymi wybiegami bez kłopotu wyczyścimy srebrną biżuterię.

Poza rolą dekoracyjną srebro ma antyseptyczne własności. Srebro posiada działanie dezynfekujące, zabija bakterie, niszczy albo nie dopuszcza do rozwoju grzybów i pleśni. Od niedawna srebro włączają kosmetyki i środki czystości.

Komentarze są wyłączone.