Każdy z nas chce żyć w funkcjonalnym oraz zadbanym mieszkaniu – dlatego co pewien czas robimy w nim remont

Kiedy rozmyślamy o remoncie, to zazwyczaj mamy ciszą nadzieję, że skończy się to na pomalowaniu ścian. Jednak czasami potrzebne jest coś ponad to – na przykład wymiana kafelek w łazience oraz w kuchni.
Jeżeli nadszedł ten czas, by pomyśleć o całkowitym remoncie łazienki, gdyż pamięta ona jeszcze czasy Gierka, to powinniśmy pomyśleć czy nie zrobić już kompletnego remontu całego pomieszczenia.

łazienki

Źródło: Twoje-fototapety.pl
mieszkań

Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli kupilibyśmy nowy prysznic lub wannę oraz muszlę, to może powinniśmy pomyśleć też o położeniu nowych płytek. Łazienka tylko wtedy będzie ładna, jeśli wszystko będzie nowe. Jeśli chcemy zmienić rozpieszczenie naszej łazienki, ale nie posiadamy zmysłu dekoratora wnętrz, to możemy iść do dobrego sklepu, gdzie sprzedają płytki.odnośnik farby ombre farby ombreTam za darmo (w ramach zakupu płytek i innych rzeczy w ich sklepie) fachowy architekt usiądzie razem z nami i zaproponuje nam świetny projekt nowej łazienki. Może okazać się, że wanna wyląduje w zupełnie innym miejscu, ponieważ taki rozkład będzie bardziej wygodny. Pewnie my nigdy nie wpadlibyśmy na taki pomysł, ale od tego są właśnie Dekoratorzy wnętrz. Posiadają oni zmysł, który daje im możliwość łączyć piękne z funkcjonalnym, a to w tworzeniu projektu łazienki jest bardzo istotne, ponieważ w polskich blokach są one zazwyczaj dość małe.

Zatem trzeba naprawdę solidnie przemyśleć sprawę, żeby pomieścić tam wszelkie Urządzenia i aby przy tym łazienka (kup ceramika sanitarna) nie była strasznie ciasna – niczym schowek.

Komentarze są wyłączone.