Sposoby na ładny barek w domu

Napoje wyskokowe są w stanie nie tylko wprawić Cię zabawowy nastrój, ale także ozdobić Twoje mieszkanie. Butelki wina czy whisky wyglądają zwykle bardzo atrakcyjnie. Każdy z nas posiada parę takich butelek, jako że albo samemu kupuje albo dostaje w ramach prezentu.

butelki wina

Autor: Nicole Rugman
Źródło: http://www.flickr.com
Butelki dobrych alkoholi wygląda wyjątkowo elegancko, a barwny napój wewnątrz jest niezwykłą dekoracją. Jak wobec tego działać, by odpowiednio wpleść w aranżacje takie napoje? Jak wykonać cudowny barek na alkohol?

Opcji jest bardzo wiele. Właściwie barek może powstać prawie w każdy miejscu – wszystko zależy od Twojej kreatywności. Doskonałym i prostym pomysłem jest choćby zrobienie barku we wnęce. Jeżeli w Twoim salonie lub innym pokoju jest przynajmniej mała wnęka, to zainstaluj w niej półeczki, a na półkach poustawiaj napoje. To bardzo łatwe rozwiązanie.

Interesujący tekst, nie uważasz? Jeśli więc masz ochotę zobaczyć podobny materiał, sprawdź koniecznie (https://glazurex.com.pl/drzwi-wewnetrzne/) co dla Ciebie mamy, to również będzie w Twoim.

Wnęka nie musi mieć regularnego kształtu, może mieć tez niemal dowolny rozmiar. Dobrym rozwiązaniem jest także zaznaczenie wnęki poprzez wyłożenie fototapety lub pomalowanie na inny kolor. Możesz także zostawić w tym miejscu zwykłą cegłę, co będzie się ciekawie prezentowało.

Kolejnym pomysłem na to, jak zaaranżować barek w domu jest zwyczajne umieszczenie butelek w szafie, optymalnie takiej ze szklanym frontem, tak, by cała zawartość była dobrze widoczna. W większej szafce zmieścisz również szklane naczynia, które wprowadzą do kompozycji wiele uroku. Doskonale w roli barku sprawdzają się również stare meble. Odnowiona szafka będzie prezentować się niezwykle urokliwie.
Ostatecznie najprostszym sposobem na barek alkoholowy jest umieszczenie butli w „byle jakim” miejscu przeznaczonym do tego celu. Możesz po prostu rozstawić trunki w takim czy innym wyeksponowanym miejscu na szafie czy na jednej półce. Tez będą świetnie wyglądać.

Komentarze są wyłączone.