Sposoby na ładny barek w domu

Napoje wyskokowe są w stanie nie tylko wprawić Cię zabawowy nastrój, ale także ozdobić Twoje mieszkanie. Butelki wina czy whisky wyglądają zwykle bardzo atrakcyjnie. Każdy z nas posiada parę takich butelek, jako że albo samemu kupuje albo dostaje w ramach prezentu.

butelki wina

Autor: Nicole Rugman
Źródło: http://www.flickr.com
Butelki dobrych alkoholi wygląda wyjątkowo elegancko, a barwny napój wewnątrz jest niezwykłą dekoracją. Jak wobec tego działać, by odpowiednio wpleść w aranżacje takie napoje? Jak wykonać cudowny barek na alkohol?

Opcji jest bardzo wiele. Właściwie barek może powstać prawie w każdy miejscu – wszystko zależy od Twojej kreatywności. Doskonałym i prostym pomysłem jest choćby zrobienie barku we wnęce.

Interesujący wpis? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez ociągania ten link, ponieważ w witrynie garnek do gotowania na parze ambition, którą tu odnajdziesz, również jest coś ciekawego.

Jeżeli w Twoim salonie lub innym pokoju jest przynajmniej mała wnęka, to zainstaluj w niej półeczki, a na półkach poustawiaj napoje. To bardzo łatwe rozwiązanie. Wnęka nie musi mieć regularnego kształtu, może mieć tez niemal dowolny rozmiar. Dobrym rozwiązaniem jest także zaznaczenie wnęki poprzez wyłożenie fototapety lub pomalowanie na inny kolor. Możesz także zostawić w tym miejscu zwykłą cegłę, co będzie się ciekawie prezentowało.

Kolejnym pomysłem na to, jak zaaranżować barek w domu jest zwyczajne umieszczenie butelek w szafie, optymalnie takiej ze szklanym frontem, tak, by cała zawartość była dobrze widoczna. W większej szafce zmieścisz również szklane naczynia, które wprowadzą do kompozycji wiele uroku. Doskonale w roli barku sprawdzają się również stare meble. Odnowiona szafka będzie prezentować się niezwykle urokliwie.
Ostatecznie najprostszym sposobem na barek alkoholowy jest umieszczenie butli w „byle jakim” miejscu przeznaczonym do tego celu. Możesz po prostu rozstawić trunki w takim czy innym wyeksponowanym miejscu na szafie czy na jednej półce. Tez będą świetnie wyglądać.

Komentarze są wyłączone.