Jeśli szukasz inspiracji na udekorowanie swojego wnętrza

Chcesz zachować wakacyjne wspomnienia? A może pamiętać córkę, która mieszka na drugim krańcu Europy? Dobrym miejscem do eksponowania naszych zdjęć jest ściana. Trzeba jedynie powiesić zdjęcia. Myślisz jak zawiesić ramki? Dziś kilka inspiracji związanych ze zdjęciami na ścianie.

pokój

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Zdjęciami w ramkach możemy także pozornie poszerzyć wnętrze, bądź sprawić, że będzie się nam wydawało dużo wyższe. Jak? Jeśli zawieszamy ramki w poziomie, to robimy wrażenie, że ściana wydaje się dłuższa. A wieszając je w pionie da efekt, że wnętrze wyda się wysokie.

Czy proponowana strona www (https://superledpoland.pl/ogrod) ma możliwość zawierać potrzebne informacje? Oczywiście, że tak! Zobacz, wchodząc w link i przeczytaj informacje odnośnie omawianego zagadnienia.

Frapującą propozycję mam na blogu lovinit . Pisząca, blogerka lou pokazuje, że tak naprawdę można z powodzeniem łączyć różne odcienie oraz wykończenia ram w jedną, spójną całość. Do tego tłumaczy nam, jak ciekawie je połączyć z meblami.Fajnie wyglądają wielkie ramki na zdjęcia z niewielkimi fotografiami . Musimy jedynie dobrze dobrać tło. Jednym z oryginalniejszych miejsc na zrobienie ściany z fotografiami jest korytarz. Pod ścianą należy dać ławkę, na którą położymy kilka poduszek. Resztę przestrzeni aranżujemy wieszając różnokolorowe ramki. Ustalmy jednak koncepcję – czy chcemy żeby całość była uporządkowana, czy może na ścianie ma panować lekki bałagan. W pierwszym przypadku możemy się zdecydować na powieszenie zdjęć w rzędzie, w takiej samej wielkości ramach, albo kilka obok siebie, równolegle i symetrycznie. Druga koncepcja oznacza ich dowolność zarówno w doborze rozmiarów, jak i barw oraz wykończenia. Całość zależy od nas – naszej kreatywności oraz tego, czy lubimy żyć w porządku, czy może chcemy mieć przestrzeń artystyczną. galeria (oferta)

Komentarze są wyłączone.