Reflektor sterowany przez ześrodkowany kontroler

Reflektor LED PAR służy do tworzenia efektów świetlnych w ramach instalacji przedstawień świetlnych w czasie imprez. Reflektor jest sterowany przez zintegrowany kontroler, lub przez zewnętrzny kontroler.

Mężczyzna

Autor: ricciofix
Źródło: http://www.flickr.com
słuchanie muzyki

Autor: Jason Corey
Źródło: http://www.flickr.com
Reflektory PAR LED (wyświetlacz tekstu led) znajdują ogromne przeznaczenie w ozdobach światłem, naświetlaniu estrady, rzeczy, ścian, budowli. Źródła oświetlenia w postaci diod LED rozdzielone pozostały na dwie, trzy, bądź więcej odcinków, co otwiera całkiem nowe możności w kreowaniu złożonych, barwnych prezentacji, oraz wyjątkowych efektów. Dzięki technologii LED jest niezawodny, nie nastręcza kupna ani wymiany żarówek, jest w stanie świecić bez przerwy nawet kilkadziesiąt tysięcy godzin.

Podoba Ci ten tekst? To ekstra, sprawdź stronę (https://domwina.pl/pol_m_oferta_kraj_izrael-216.html) pod tym adresem. Przeczytasz tam większą ilość informacji na tego typu temat.

Do tego posiada kilka razy niższe zużycie energii. Dzięki technologii RGB DMX, jeden reflektor ma możliwość świecić niezliczoną ilością kolorów, ma także tryb stroboskopu. Można go podłączyć i kierować za pomocą opcjonalnego sterownika DMX, jest w stanie funkcjonować również w trybie samoistnym, za pomocą wyłączników z tyłu obudowy jest możliwość ustawić mu tryb pracy świecenia ciągłego w danym odcieniu, bądź przemiany barw z wyselekcjonowaną prędkością.

Reflektory prowadzące to sprzęty do oświetlania przedmiotów ze znacznej odległości. Funkcją reflektora prowadzącego jest podążanie za przedmiotem ruchomym odnajdującym się na scenie, toteż do obsługiwania reflektora prowadzącego niezbędny jest operator.

Specyficzna, długa obudowa reflektora prowadzącego umożliwia dokładnie dopasowywać rozmiar i ostrość obrazu.
Dostępna jest obszerna oferta reflektorów o zróżnicowanych zasięgach kątów rzutów, rozmaitych zasięgach, mocach i typach lamp, przynosząc dobór na każdą okazję.

Komentarze są wyłączone.