W jakie nowinki techniczne mogłyby być zaopatrzone innowacyjne lampy ogrodowe?

Chyba każdy posiadacz domu z ogrodem wie, że czasami nie ma lepszej atrakcji niż wypoczynek na świeżym powietrzu w niezwykle nastrojowym otoczeniu świecących się dyskretnie lampek.

Obecnie ich utrzymywanie jest wyjątkowo tanie, ponieważ wykonane są w technologii LED.
lampy ogrodowe

Autor: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Źródło: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Tego typu lampy ogrodowe mogą posiadać różny kształt oraz rozmiar. Dla przykładu są lampy wyprodukowane w postaci słupka jak i kinkietu. W swoim ogrodzie możemy naturalnie użyć różne rodzaje w zależności od miejsca instalacji. Tego typu lampy do ogrodu mogłyby podświetlać zarówno dróżkę jak i przykładowo konkretne miejsca w ogrodzie.

Nasza najnowsza wiadomość (http://www.elektryczne.eu/szyny-sufitowe/) powinna przypaść Ci do gustu, gdyż zawarliśmy w niej duża liczbę świetnych informacji. Więc czytaj bez limitu.

Mogłyby być włączane przy pomocy wspólnego przełącznika ale mogłyby także włączać się przy pomocy przykładowo czujnika zmierzchu. Mogłyby stanowić idealną ozdobę każdego ogródka, a warto dodać, że nie są one kosztowne. W zależności od typu wykonane są m.in. ze stali nie rdzewiejącej i tak zwanego mlecznego szkła. Zależnie od modelu ich wygląd sprawia, że bardzo dobrze wyglądają również w ogrodzie utrzymywanym w nowoczesnym oraz tradycyjnym stylu.

Ich wysokość można by dopasować do swych potrzeb, ponieważ dostępne są modele od dwudziestu do ok. 80 cm. Oczywiście wszystkie takie lampy (zobacz oświetlenie pod szafki kuchenne) do ogrodu są wytrzymałe na wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych takich jak deszcz czy też mróz.

Są też lampy ogrodowe, które zasilane są za pomocą energii słonecznej. Należałoby również wspomnieć, że są też tzw. lampy najazdowe, które można uruchomić za pomocą ciężaru stopy lub koła samochodu.

Komentarze są wyłączone.