Dobrej jakości części wymienne pługa

Wymagania jakościowe wszelkiego gatunku przyrządów są ogromne. Dla narzędzi i części zamiennych istotne jest użycie mocnych półproduktów.

lemiesze
Stal cechuje ją ogromna wytrzymałość na niszczenie – masz więcej pytań? – ścierne, możność obróbki skrawaniem specjalistycznymi urządzeniami, spawalność, wysokie cechy mechaniczne i wytrzymałość na obciążenie udarowe. Właśnie z tej stali wytwarzane są wszelakiego gatunku łyżki, czy lemiesze, które muszą cechować się dużą wytrzymałością na pęknięcia.
Pług jest jedną z głównych maszyn w gospodarstwie, a jednocześnie jedną z owych, w których cykliczna wymiana części jest pewna. Niestety, pługi należą do tych sprzętów, w których zużycie fragmentów roboczych postępuje dość szybko, a ich kompleksowa wymiana jest w stanie wiele kosztować. Na szczęście konieczność wymiany zużytych dłut, lemieszy, lub odkładnic nie pojawia się nieoczekiwanie, dlatego każdy zaradny rolnik ma czas na to, aby już wcześniej zdobyć konieczne części. Długość eksploatacji zależy od budowy lemiesza. Jeżeli ma wymienialne dłuto, jakie co prawda samo niszczy się dość szybko, jednak znacznie przedłuża wytrzymałość lemiesza.
Na glebach piaszczystych zużycie dłut i lemieszy jest najszybsze, o wiele wolniej eksploatują się one na ziemiach gliniastych, czy ilastych. Natomiast nawet przy tej samej glebie zużycie może być kilka razy szybsze w zależności od wilgotności.

Oryginalne lemiesze winny mieć odlane, bądź wykute logo firmy z zaznaczeniami pozwalającymi ustalić do jakiego modelu pasują.

Powyższy ciekawy wpis (http://bestem.com.pl/) przygotowywaliśmy dla Ciebie bardzo starannie. Myślimy, że Ci się spodoba i przejdziesz na naszą następną witrynę.

Przy zakupie zamienników jest niebezpieczeństwo, że nie będą zanadto trwałe, bądź nie będzie można ich zainstalować.

Komentarze są wyłączone.