Kiedy chcesz się dowiedzieć nieco na temat naszej działalności, wówczas zdecydowanie powinieneś odwiedzić naszą stronę internetową

Kiedy mieszkasz w okolicach Konina, wtedy z pewnością świetnie znasz naszą firmę. Jeśli jednakże jeszcze o nas nie słyszałeś, wtedy bardzo nakłaniamy Cię do przeczytania tego artykułu, w którym przybliżymy Ci pokrótce dziedziny naszej działalności oraz wskażemy, dlaczego dzisiaj kopalnie węgla są tak mocno ważne.

kopalnia
PAK Górnictwo to firma, która powstała w dwa tysiące ósmym roku – jesteśmy przecież obecni na rynku już od niemal dziesięciu lat. Nasz spółka jest częścią ogromnej grupy kapitałowej ZE „PAK” S.A., dzięki czemu nawet w chwilach największego kryzysu możemy liczyć na wsparcie finansowe. To konkretnie dlatego nasza firma jest tak stabilna finansowo i może sobie pozwolić na coraz większe inwestycje, dzięki którym ułatwione jest ciągłe rozszerzanie oferty naszej działalności, a dodatkowo organizowanie nowych miejsc pracy- na tej stronie dodatkowe informacje: Miejska Gorka.

Nasza firma powstała z myślą o tworzeniu bazy szczególnie dla elektrowni Pątnów, Adamów i Konin. Aby ułatwić tym jednostkom łatwą pracę, trudnimy się głównie wydobywaniem węgla kamiennego oraz piasku. To sprawia, że prace w elektrowniach mogą przebiegać o wiele szybciej niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Jeżeli już wiesz trochę na temat naszej obecnej działalności, wówczas pragniemy w dodatku przedstawić Ci nasze nowe plany – planujemy otworzyć nową kopalnię.

Nieprawdopodobnie pasjonujący tekst, nieprawdaż? Jeśli także tak uważasz, to kliknij na inne pomocne materiały (http://www.cleo-polska.pl/s-145-lancuch-zrywkowy-klasa-10-i-8-oraz-akcesoria), które wciągną Cię zupełnie.

kopalnia

Autor: peter castleton
Źródło: http://www.flickr.com

Będzie to kopalnia odkrywkowa Poniec – Krobia – Oczkowice. Dzięki tej najnowszej inwestycji będziemy w stanie zainwestować sporo między innymi w rozwój konkretnych miejscowości, w których będzie funkcjonowała kopalnia. Otwarcie kopalni to przede wszystkim sporo nowych miejsc pracy.

W prezentowanym na tej stronie wpisie przeczytasz fascynujące informacje, ale zobacz także, co jest w najświeższym wpisie. Bez ociągania zwyczajnie go kliknij!

Nie da się ukryć, że w okolicach Konina panuje dość duże bezrobocie – dzięki naszym kopalniom co roku udaje się ten wskaźnik zmniejszać. Nowa kopalnia odkrywkowa (polecam zapoznać się: ) to mnóstwo nowych miejsc pracy, które będziemy w stanie zaproponować dokładnie mieszkańcom Konina i okolicy.

W dodatku wybudowanie kopalni odkrywkowej wiąże się z znacznymi wpływami do budżetu gminy. Te pieniądze władze naszej gminy będą mogły zainwestować w wybrany sposób, ale jedno właściwie jest pewne – kategorycznie będą to mądrze zainwestowane środki, które znacząco przyczynią się do polepszenia komfortu życia mieszkańców gminy. Na dodatek zwiększy to atrakcyjność regionu – dzięki temu będzie można liczyć na to, że mnóstwo inwestorów zdecyduje się prowadzić swoje firmy dokładnie tutaj.

Komentarze są wyłączone.