Kinkiety klasyczne, kontra lampy hiszpańskie – a więc, klasyka, przeciwko designerska robótka ręczna

Chcesz rozświetlić własny dom? Myślisz nad rodzajem stylu, jaki powinien zapanować nad pomieszczeniem? Zastanów się nad wprowadzeniem klasycznych kinkiecików, lub designerskich lampek hiszpańskich!

pokój dla dzieci

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie ponownego przemeblowania domu, lub rozpoczynającego umeblowania nowo zakupionego mieszkanka, ważnym kawałkiem wyposażenia jest oświetlenie. Kinkiety klasyczne, o których jest mówione w tytuliku, to cząstka calutkiej linii oświetleniowej, do której łączy się również żyrandole (polecamy żyrandole stylowe do salonu), albo lampeczki wiszące. Charakterystycznymi kolorami dla tego rodzaju oświetleń, bywają: brąz, miedziany, mosiądz, oraz w pewnych wypadkach czarny. Klosze zaś, są z mlecznobiałego szkiełka lub szkiełka Kolorowego, rodzaju: żółć oraz pomarańcz.

Jeśli mówimy o lampy hiszpańskie, to bywają one wytwarzane z ceramiki oraz drewienka, zwykle przykrywane farbami albo płatkami metalu, rodzaju: złotko i sreberko, co nadaje im pewnego rodzaju szlachetność, co pozwala udekorować nimi zarówno nowoczesne, jak również bardziej klasyczne wnętrza. Ich niebanalny styl daje możliwość osiągnąć niespotykane efekty w naszym pomieszczeniu, a fakt, że bywają robione ręcznie, daje im całkowicie nowy wymiar. Przystępna cena również bywa ich wielkim plusikiem.

Daj pozwolenie ogarnąć się chęci upiększenia za pomocą światła swojego domu! Nie czekaj oraz rozejrzyj się za idealnym zestawem oświetleniowym już dziś, a z całą pewnością nie będzie utyskiwać nad swojej decyzji! Nie istotne, czy podejmiesz decyzję i wzięciu klasykę, albo styl hiszpański – będziesz z całą gwarancją uradowany z obranego wyboru! Nie bój się oraz zrób kupno już w tej chwili!

Komentarze są wyłączone.