Stylowe biustonosze – półbiustonosze, biustonosze push up, silikonowe

Jak się okazuje piękny biust to niezwykle ważny „element” kobiecego ciała, nie obojętny ani paniom, ani panom. Sama dbałość o ciało, stosowanie różnych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych jednak nie wystarcza. By uzyskać pożądany efekt warto zastanowić się nad odpowiednim wyborem odzieży, a przede wszystkim zatrzymać się na moment przy haśle: biustonosz.

Krisline Cafe Latte - biustonosz

Źródło: Jagna.pl

Ostatnio dużą popularnością cieszą się biustonosze w stylu push-up. To biustonosz (rozmiar biustonosza) podnoszący piersi, który bardzo dobrze sprawdza się w każdej sytuacji i pasuje pod każdą odzież. Podkreśla krągłość kształtów lub dodaje ich w razie potrzeby, a odpinane ramiączka pozwalają na swobodny wybór odzieży i eksperymentowanie. Bardzo ładnie wygląda w nim każda pani. Polecany jest szczególnie do strojów z głębokim dekoltem. Nowoczesne technologie i pomysłowość projektantów dają paniom dużo możliwości wyboru. Dobry producent dba dziś o jakość, a więc przede wszystkim o dobre gatunkowo materiały, miękkie tkaniny i koronki, ciekawe zdobienia. Bielizna ava bielizna musi przecież spełniać wiele funkcji, nie tylko jest niezbędną częścią garderoby, ale też modeluje sylwetkę, zdobi, poprawia kondycję psychiczną kobiety. Zmysłowy strój za każdym razem dodaje blasku i pewności siebie. Push up wraz z zmysłowymi majtkami – stringami to komplet pożądany nie tylko przez Kobiety.

Półbiustonosze to ciągle mało popularna u nas część garderoby, a przecież zasługuje na uwagę. Półbiustonosz przede wszystkim unosi i modeluje biust. Jest niezwykle sexi i zmysłowy, elegancki i niepowtarzalny dzięki ciekawym zdobieniom. Ozdoby półbiustonoszy zasługują na wyjątkową uwagę. Można by nawet powiedzieć, że półbiustonosze są przede wszystkim ozdobą. Koronki, kokardki, tasiemki, frędzle, a nawet piórka tworzą ogromnie zmysłową bieliznę. Ozdobne są również ramiączka . Mogą być wykonane z typowych materiałów wykorzystywanych w bieliźniarstwie, ale też mogą być np. z łańcuszka. Pomysłowość projektantów jest ogromna.

Zalety półbiustoszy – przede wszystkim pozwalają na ładne wymodelowanie biustu i dekoltu. Odpinane ramiączka dają możliwość podtrzymania piersi nawet pod strojem z obniżoną linią ramion. Dla bardziej odważnych pań lub tylko dla oczu ukochanego mężczyzny, warto rozważyć sens założenia przezroczystej lub półprzezroczystej bluzki albo zmysłowej koszulki założonej na półbiustonosz. Na pewno wrażenie będzie piorunujące. – To bielizna, która działa, ale jej nie widać – fragmenty miseczek tylko utrzymują biust, pełniejsze miseczki pełnią podobną rolę do biustonoszy typu push up – Niezwykłe dla oczu dodają odwagi i eksponują seksapil każdej kobiety.

Źródło: Jagna

Komentarze są wyłączone.