W dzisiejszych czasach nierzadko czyni się wymówki mężczyznom, że są mięczakami i zatracili swoją męskość.

Często słyszy się obecnie, że panie przejęły wszystkie męskie atrybuty, a panowie nie mogą się odnaleźć we sfeminizowanym świecie. Nic bardziej mylnego. Odpowiedzią na to może być comeback do natury i zapuszczanie zarostu. Wciąż istnieją mężczyźni, którzy potrafią być hardzi i chcą to pokazać płci pięknej nie tylko poprzez swoje poczynania, ale także przez prezencję.

jak dbać o brodę

Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com
Woda po goleniu to pierwszy atrybut niejednego mężczyzny i przypuszczalnie ani jeden nie potrafiłby bez niego żyć.

Nasze nowe artykuły są podobnie interesujące, jak ten. Więc najedź na link tutaj dzień kundelka i czytaj rzetelne wiadomości. Namawiamy!

Ale ci dżentelmeni, którzy chcieliby pójść o krok do przodu i prezencją przypominać praczłowieka, muszą wiedzieć jak dbać o brodę. Nie jest to zadanie łatwe. Należy o nią dbać i bardzo często przycinać. Zadbana broda dobrze zaświadcza o jej posiadaczu.

wózek widłowy

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Woda po goleniu to nie wszystko – poświadczą dumni właściciele meszku. Owszem, mają rację. Niejeden fryzjer stwierdzi, że jak dbać o brodę, to tylko fachowo, ponieważ brak staranności na tym polu można zauważyć gołym okiem. Zaniedbany zarost – no cóż..

Jeśli ten artykuł jest według Ciebie absorbujący, to koniecznie kliknij tu i przeczytaj te informacje – tam też zobaczysz wiele godnych uwagi informacji.

w takim razie korzystniej byłoby wcale go nie mieć, jeśli nie mamy wytrwałości do tego typu zabiegów. Poza tym zarost nie pasuje każdemu. To także trzeba przemyśleć. Lepiej nie zmuszać się do niczego, tylko po to, aby być na czasie.

Ale czy zbyt duże zamiłowanie do bródki nie jest drobnym objawem metroseksualności? Każdy osobnik płci silnej musi samodzielnie odpowiedzieć przed sobą na takie pytanie. Podjęcie decyzji należy do niego.

Komentarze są wyłączone.