Jaki musi być najlepszy pokój małej damy?

Masz córkę, której chcesz wykonać maluteńki pokoik, ale nie bardzo masz koncepcję na wykonanie pokoju? W pierwszej kolejności stwierdź ile lat ma dziecko. Jeśli wchodzi w wiek dorastania, powinniśmy zezwolić jej decydować również o aranżacji pokoju dla dziewczynki.

zobacz

Autor: Shota Watanabe
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy jednak dziewczynka ma kilka lat, sami mamy możliwość wyposażyć pomieszczenie. Wyposażenie wnętrza dla dziecka może być dla nas doskonałą zabawą i realizacją marzeń z dzieciństwa. Postawmy w pierwszej kolejności na to, by przestrzeń była kolorowa. Przyda się w pomieszczeniu łózko (zobacz łóżka hotelowe) dla dziecka, kilka otwartych i zamkniętych półek dziecięce zabaweczki, a także szafa na ubranka dziecka.

Równie zajmujący post umieszczony jest tu, więc odwiedź witrynę szafy do sypialni i upewnij się, jakie informacje tam odnajdziesz. One też Cię zaciekawią!

W tym czasie możemy sobie jeszcze oddalić wybór biurka, ale pomyślmy o tym, żeby meble, które kupimy miały moduły, które kupimy dziecku, kiedy pójdzie do szkoły. W przypadku nastoletniej pannicy powinnyśmy zezwolić dziewczynie współdecydować o wyglądzie jej pokoju. Weźmy dziecko do sklepu z meblami, dajmu mu samodzielnie wybrać meble – powiedzmy do jakiej ceny, w których dziewczyna powinna się zmieścić. Jeśli wybór dziewczyny nam się nie spodoba, spokojnie przedstawmy argumenty przeciw. Mówmy jak z dorosłym człowiekiem.

mała dziewczynka

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy również najpierw siąść z dziewczyną do komputera i w Internecie zobaczyć, jakie modele mebli są w jej guście. Fajne wyposażenia dziewczęcych pokoi przeczytałam na stronie . Jeśli bym tylko miała dziecko, to niejeden z ich z chęcią przeniosłabym i wykonała w zaaranżowaniu jej wnętrza. Pastele, pudrowe róże, pluszaki… Uwielbiam takie klimaty!

Komentarze są wyłączone.