Jakie dodatkowe elementy mogą posiadać doskonałe siedzenia do wózków widłowych?

Czy wiesz, że bezpieczeństwo tzw. robotników fizycznych może zależeć od fotela, na którym siedzą podczas wykonywania swoich zadań? Doskonałym tego przykładem są operatorzy wózków widłowych, jacy na co dzień spędzają na specjalnych fotelach dużo godzin.

lekarz

Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com
W tym miejscu warto powiedzieć, że siedzenia te bardzo odróżniają się od tych, jakie stoją w naszych pokojach przed tv. Takie fotele do wózków mogłyby mieć pasy (sprawdź: oznakowanie magazynów) bezpieczeństwa oraz czujniki zajętości.

Poświęć chwilę i sprawdź tu montaż instalacji przemysłowych dodatkowe informacje na opisywany temat – one z całą pewnością Cię zaintrygują, więc nie zwlekaj za długo:)

To znane z wielu samochodów rozwiązanie jest konieczne, żeby komputer wiedział, czy w wypadku kolizji należałoby wystrzelić poduszkę powietrzną. To istotne, ponieważ jej wymiana jest dosyć kosztowna. Jednak należy zwrócić uwagę nie na fundusze a na zdrowie robotnika. Z tego powodu też jeśli fabryczny fotel nie ma przykładowo pasów bezpieczeństwa, naprawdę należałoby kupić fotel, jaki tego typu Wyposażenie posiada. Dodatkowo w markecie, który oferuje taki asortyment można by kupić fotele do wózków, które mają regulowaną wysokość siedzenia. Jak ogólnie wiadomo, im wyżej siedzi kierowca, tym więcej widzi.

mężczyzna w odzieży ochronnej

Autor: UK Ministry of Defence
Źródło: http://www.flickr.com

Warto również wspomnieć, że jeśli fotel w naszym wózku widłowym był niezwykle często eksploatowany, to we wspomnianym markecie moglibyśmy zakupić nie jedynie kompletne fotele, ale również same siedziska. Dla zainteresowanej takim produktem osoby to bardzo dobra wiadomość, ponieważ mogłaby oszczędzić trochę funduszy nie ryzykując zdrowiem swojego robotnika.

Poza tym w tego typu sklepie można by zakupić prowadnice czy też oparcia. W specjalnych sklepach zakupimy wszystko, czego potrzebują nasi robotnicy do wydajnego wykonywania swoich zadań.

Komentarze są wyłączone.