Fototapety: jak podkreślić styl pomieszczenia za pomocą fototapety?

Fototapeta wraca do łask. Dzięki niej łatwo odmienisz pomieszczenie. Nierzadko ma artystyczną wartość, a tematyka obrazów jest niesłychanie różnorodna.
Można ją wykonać także używając swojego zdjęcia.

tableau - mieszkanie

Autor: Robert Cupisz
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób podkreślić styl (szafki nocne nowoczesne) wnętrza za pomocą fototapety? Jeżeli nie podoba Ci się wystrój Twojego mieszkania, i nie posiadasz dużych funduszy, ani projektu na powtórną aranżację wnętrz w domu – fototapeta jest ideą dla Ciebie. Czy fototapety wzgórza nadadzą się do każdego pomieszczenia? Bez wątpliwości! Nic nas nie hamuje, a biegły projektant mieszkań ochoczo korzysta z tychże możliwości. W łazience, w kuchni, a więc w miejscach jakie są narażone na oddziaływanie wody, możemy wykorzystać fototapetę pokrytą laminatem albo zastosować panele z hartowanego szkła.

Wejdź na ten link i zobacz w treści znajdujący się w tamtym miejscu tekst. Są w nim uzupełniające wiadomości. One też podnoszą taką kwestię.

Co więcej paleta w doborze wzorów zapewnia możliwość spożytkowania fototapet dosłownie w każdym wnętrzu, tak w gustownym salonie w stylu glamour, barwnym pokoju dziecka jak również w zwykłej łazience.

Wnętrze restauracji

Autor: Danny Fowler
Źródło: http://www.flickr.com

Fachowiec

Autor: Rintal Polska
Źródło: Rintal Polska
Jasne fototapety niebo jest to doskonała opcja dla małych a także ciemnych pomieszczeń. Głębia krajobrazu rozjaśnia wnętrze a także optycznie je powiększa. Jest to idealny sposób na wizualne powiększenie malutkiej umywalni. Fototapety z graficznymi wzorami także świetnie nadają się do powiększenia pomieszczenia Twojego salonu czy też innego wnętrza.

Fototapeta z motywem ulicy to coś dla kochających aktywne życie. Z kolei barwne kamienice w meksykańskim stylu to oferta dla śmiałych, chcących przełamać schematy jak też stworzyć niesamowity efekt eksplozji kolorów a także kształtów.

Komentarze są wyłączone.