Dekorowanie kościoła oraz auta do ślubu- przydatne porady

W Polsce najbardziej popularnym miejscem do zawierania związków małżeńskich nadal pozostaje świątynia. Decydując się na dekoracje kościoła, wypada wiedzieć co chcielibyśmy w nim ukryć, a co wyeksponować, dlatego trzeba w pierwszej kolejności go szczegółowo obejrzeć.

Dekoracja kościoła jest zależna nie tylko od jego wizerunku, lecz przede wszystkim od upodobania państwa młodych. To od nich zależy czy pragną posiadać współczesny kierunek aranżacji, czy marzą o tradycyjnej scenerii. Sprytnym rozwiązaniem na ukrycie zniszczonych ław jest powieszenie na nich lambrekinów tiulowych. Można również rozłożyć kobierzec, czy chodnik, żeby przejście do ołtarza było więcej odświętne.
Ulubionym akcentem, szczególnie kobiet, są płatki róż wzdłuż drogi prowadzącej do ołtarza. Bajecznie będą wyglądały zestawy kwiatowe, ustawione w głównych miejscach.
Jest sporo propozycji na dekoracje (zobacz Twoje Fototapety) kościoła. Najprościej jest wynająć firmę zajmującą się owego rodzaju ozdobami. Z pewnością zaspokoją oczekiwania młodych, a ich nietuzinkowe pomysły zadziwią wszystkich gości. Przed zaplanowaniem dekoracji kościoła, trzeba pamiętać, by postarać się o akceptację proboszcza kościoła.
Ażeby zharmonizować dekoracje samochodu do ślubu, trzeba wziąć pod uwagę model i wymiar wozu, także styl wesela.
Dekoracja nie może zasłaniać widoczności kierowcy i powinno być tak utwierdzona, ażeby w trakcie jazdy nie wypadła. Samochód zostałby bez ozdoby, a na dodatek mógłby być zagrożeniem dla pozostałych użytkowników drogi.
Ogromnie istotne jest stworzenie dekoracji współgrającej z autem i kluczowym kolorem ślubnym. Do dekoracji samochodu do ślubu wykorzystuje się głównie kwiatów, tkanin, kokard materiałowych, balonów. Ozdoba musi być tak utwierdzona, ażeby nie skaleczyć lakieru auta. Kluczowe jest, aby dostroić również kwiaty do samochodu. Do wytwornej limuzyny nie powinny pasować te same kwiaty co do zabytkowego czterokołowca.
Kwiaty, balony, czy tasiemki, obojętnie na które dekoracje samochodu do ślubu zdecyduje się para młoda, najważniejsze, aby automobil zawiózł ich na miejsce i radośni, zdołali so dekoracje (sprawdź ofertę) TAK.

Zobacz tutaj:

Komentarze są wyłączone.