Podstawowe informacje o samochodach firmy Nissan, opis bardzo popularnego modelu Qashqai.

Japońskie samochody od dawna się cieszą zasłużoną renoną. Są cenione przez właścicieli głównie za dużą niezawodność, który ranking by nie obejrzał, to właśnie auta z Japonii zajmują najwyższe miejsca. Niewątpliwie do tej rodziny firm jest również zaliczany Nissan, marka nieco mniej znana na naszym rynku, lecz robiąca niezawodne, bardzo chwalone przez właścicieli samochody}.

Nissan

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Po dziś dzień na ulicach można spotkać pojazdy sprzed kilkunastu lat, w których właściciele wymieniają jedynie żarówki i olej.

Zaciekawiony tematem? Poczytaj o nim więcej. Dlatego użyj adresu (https://www.avocaparkingpyrzowice.pl/cennik-parkingu.html), jaki przeniesie Cię na serwis. Zapraszamy!

Nissan bardzo dobrze daje sobie radę również w segmencie samochodów terenowych, wersja Navaro od dawna jest jednym z najpopularniejszych aut tej rodziny. Jedną bolączką, na jaką narzekali kierowcy, były kłopoty z korozją, lecz odpowiednia konserwacja podwozia i lakieru mogły zupełnie ją wykluczyć. Części do nissana są ogólnie dostępne, zarówno jeśli chodzi o używane, jak również zamienniki, i są one stosunkowo tanie, więc użytkowanie starszych pojazdów jest bardzo ekonomiczne.

Kilka lat temu Nissan połączył się z francuskim producentem samochodów Renault. Od tamtego czasu w jego ofercie zaszły bardzo duże zmiany, bo firma postanowiła się skupić jedynie na dwóch obszarach, to znaczy terenówkach i niedużych, zgrabnych SUVach.

Uzupełniające informacje na zaprezentowany w tym tekście są Ci niezbędne? Bez nerwów. Kliknij w poniższy link i wszelkie inne wątki tutaj znajdziesz. Zachęcamy!

Jednym z podstawowych hitów Nissana w ostatnim czasie jest model Qashqai, wyglądający na pierwszy rzut oka jak miejska, nieduża terenówka.

Nissan tym modelem znalazł świetną niszę, a miarą sukcesu tej firmy jest więcej niż dwa miliony samochodów, które zostały sprzedane. Auto pierwszy raz zaprezentowano w połowie roku 2006 i kilkanaście później pojawiło się w salonach. Od samego początku swoim wyglądem i jezdnymi właściwościami podbiło serca wielu kierowców, a kilka lat temu wreszcie się doczekało kolejnej, całkowicie odmienionej wersji.

Samochód, mimo że na zewnątrz specjalnie nie urósł, może zaoferować znacznie większą przestrzeń, niż poprzednik. Bardzo dobrze w obu modelach wypada też kwestia bezpieczeństwa, obie wersje nissana w testach zderzeniowych zdobyły maksymalne ilości pięciu gwiazdek.

Komentarze są wyłączone.