Jakie mają zalety mają tak popularne i często wybierane przez klientów bilboardy reklamowe.

Jedną z najbardziej popularnych form reklamy zewnętrznej są bilboardy, pomimo konkurencji ze strony wielu innych rozwiązań nadal się cieszą ogromną popularnością reklamodawców.

Po pierwsze bierze się to z ich sporej skuteczności i relatywnie niskich kosztów dotarcia do klientów. Bilboardy to po prostu duże tablice, czasami o powierzchni przekraczającej kilkanaście kwadratowych. Przeważnie posiadają zamontowane oświetlenie, przez co są dobrze widoczne przy gorszej pogodzie i po zmroku. Najczęściej billboard Lublin stawia się w miejscach, w których może go zobaczyć dużo ludzi, z tego też powodu często spotkać go można przy ruchliwych ulicach, na rondach i w okolicach centrów handlowych. Taka lokalizacja daje sporą skuteczność, ponieważ jeśli każdego dnia jakąś ulicą przejeżdża parę tysięcy samochodów, to duża część kierujących dostrzeże ogromną reklamę.
billboardy rzeszów

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Billboardy Rzeszów są popularne z kilku powodów.

Jeżeli prezentowany tekst okazał się dla Ciebie wartościowy, nie czekaj i sprawdź szczegóły tutaj kawa do biura warszawa – zobaczysz jeszcze dokładniejsze informacje.

Po pierwsze umożliwiają na szybki przekaz, ale to wynika z miejsc, w jakich stoją. Jadący szybciej kierowcy mają niewiele czasu na dłuższe czytanie, dlatego też przeważnie na bilboardach panują zdjęcia, rysunki i krótkie hasła. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest to, że można wykorzystać puentę. Na początku umieszcza się na plakacie coś przyciągającego uwagę i intrygującego, a po jakimś czasie jest to zastępowane plakatem który ma wszystko wyjaśnić.

Aktualnie bilboardami zarządzają firmy posiadające ich większą ilość, przez co można przeprowadzić szerszą kampanię dokładnie w takich lokalizacjach, w jakich się będzie chciało.

Komentarze są wyłączone.