Jakie mają zalety mają tak popularne i często wybierane przez klientów bilboardy reklamowe.

Jedną z najbardziej popularnych form reklamy zewnętrznej są bilboardy, pomimo konkurencji ze strony wielu innych rozwiązań nadal się cieszą ogromną popularnością reklamodawców.

Po pierwsze bierze się to z ich sporej skuteczności i relatywnie niskich kosztów dotarcia do klientów. Bilboardy to po prostu duże tablice, czasami o powierzchni przekraczającej kilkanaście kwadratowych. Przeważnie posiadają zamontowane oświetlenie, przez co są dobrze widoczne przy gorszej pogodzie i po zmroku.

Zaloguj się do tego portalu i kontynuuj (http://www.inoffice.pl/centrum-biznesowe-wierzbowa/) interesujących tekstów. Jest ich tam sporo i wszystkie opracowaliśmy z myślą o Tobie.

Najczęściej billboard Lublin stawia się w miejscach, w których może go zobaczyć dużo ludzi, z tego też powodu często spotkać go można przy ruchliwych ulicach, na rondach i w okolicach centrów handlowych. Taka lokalizacja daje sporą skuteczność, ponieważ jeśli każdego dnia jakąś ulicą przejeżdża parę tysięcy samochodów, to duża część kierujących dostrzeże ogromną reklamę.

billboardy rzeszów

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Billboardy Rzeszów są popularne z kilku powodów. Po pierwsze umożliwiają na szybki przekaz, ale to wynika z miejsc, w jakich stoją. Jadący szybciej kierowcy mają niewiele czasu na dłuższe czytanie, dlatego też przeważnie na bilboardach panują zdjęcia, rysunki i krótkie hasła.

Zajmujący materiał? Jeśli tak myślisz, to kliknij tutaj, w serwisie leasing operacyjny samochodu osobowego, który tam miejscu się znajduje, także jest coś ciekawego.

Dużą zaletą takiego rozwiązania jest to, że można wykorzystać puentę. Na początku umieszcza się na plakacie coś przyciągającego uwagę i intrygującego, a po jakimś czasie jest to zastępowane plakatem który ma wszystko wyjaśnić.

Aktualnie bilboardami zarządzają firmy posiadające ich większą ilość, przez co można przeprowadzić szerszą kampanię dokładnie w takich lokalizacjach, w jakich się będzie chciało.

Komentarze są wyłączone.