Technologia jest już w każdej branży, także w branży medycznej. Dlaczego jest taka ważna?

Aktualnie zwyciężają Ci, którzy umieją być krok przed pozostałymi. Czasem potrzeba nawet kilka kroków, ażeby zobaczyć zmieniające się tendencje, by być w stanie skutecznie reagować i zaprezentować swoim klientom najbardziej udany produkt. Ta okoliczność występuje prawie w każdej branży, a specjaliści i futuryści nie mają wątpliwości, kto zostanie daleko w tyle w tym technologicznym wyścigu, ten może już nigdy nie dogoni uciekającego peletonu. Aby bowiem idealnie dopasować się do potrzeb klientów i walczyć z konkurencją trzeba czegoś nowoczesnego – i to stale aktualizowanego, gdyż jak wiadomo, nawet najbardziej nowoczesna obecnie rzecz stanie się w końcu wiekowa.

autoklaw

Autor: Carlos de Paz
Źródło: http://www.flickr.com
Branżą, która powinna szczególnie się do tego przystosować jest branża medyczna. Tutaj każda rzecz się prędko zmienia, że aż trudno nadążyć za zmieniającymi się trendami. Jedynie najbardziej profesjonalni potrafią o wszystkim pamiętać, to również świadczy, iż te najbardziej „na czasie” firmy mogą zaoferować najbardziej nowoczesne usługi swoim klientom. Od kilku lat w branży medycznej znane jest urządzenie nowatorskie, które powinien mieć w swoim zestawie każdy gabinet – Autoklaw – (więcej informacji) firmy Tinget.

Czy masz chęć poznać dodatkowe teksty na opisywany tu problem? Kliknij więc ten link i zobacz więcej porad pod linkiem o zbliżonej tematyce.

Każde z tych urządzeń, obojętnie z jaką wielkością komory sterylizacyjnej, pozwala na przeprowadzenie cykli z wsadami opakowanymi. Jest to bardzo istotne i konieczne w obecnych czasach, w których zaostrzają się przepisy dotyczące sterylizacji narzędzi.

To także czasy, w jakich to pacjenci są coraz bardziej świadomi różnorodnych zagrożeń i przez to oczekują całkowitego bezpieczeństwa podczas wizyty w gabinecie zabiegowym. Na szczęście autoklaw to wspaniałe i niezawodne urządzenie. Zastosowanie pompy próżniowej, która wytwarza potrójną próżnię frakcjonowaną, pozwala na pełną sterylizację wsadów każdej z klas, razem z narzędziami porowatymi, które – jak wiadomo – mają kontakt z tkanką żywa pacjenta. Cyfrowy zapis możliwy jest dzięki złączu USB. Archiwizuje on każdy przeprowadzony cykl na Twoim komputerze. Nie jest więc konieczne korzystanie z drukarki

autoklaw

Autor: rvcroffi
Źródło: http://www.flickr.com

lub żmudne i nudne wklejanie wydruków do zeszytu.

Dodatkowe ułatwienie to menu po polsku, jakie znacznie ułatwi obsługę. Naprawdę szeroka gama rozmiarów umożliwia idealny dobór autoklawu dla potrzeb każdego gabinetu, znajdą zastosowanie w niedużych salonach kosmetycznych, ale również dużych klinikach medycznych oraz instytutach badawczych. Ponadto, w firmie Tinget trwają prace nad autoklawami o pionowej komorze sterylizacyjnej, która będzie dochodzić do pojemności 100 litrów. Trwają też prace na następną generacją nowoczesnych, małych sterylizatorów parowych.

Komentarze są wyłączone.