Jak najkorzystniej zaaranżować poddasze? Zobacz nasze inspiracje!

Moi znajomi kupili okazyjnie mieszkanie na strychu jednej z kamienic w centrum miasta. Widziałam je zaraz po zakupie – było praktycznie w stanie surowym. Zastanawiałam się jak zaaranżują tą przestrzeń.

Zaaranżowanie poddasza stanowi nie lada trudność nawet dla architektów wnętrz.

sypialnia

Autor: Ann
Źródło: http://www.flickr.com

Mieszkanie które nabyli znajomi ma niemal 70 metrów kwadratowych. Zrobili dość nowoczesne jeśli chodzi o przestrzeń – ma duży wysoki hall złączony z salonem i kuchnią, oddzielnie są jedynie pokoje, łazienka i ubikacja. Marek z Agatą świetnie wykorzystali tą przestrzeń. Dzięki antresoli znaleźli miejsce na spiżarkę i przechowywanie nieużywanych przedmiotów. Jest to tym optymalniejsze rozwiązanie, że nie mają piwnicy. Zimą dają tam nawet swoje rowery – .
Największym problemem przy wyposażeniu i remontowaniu lokalu były wszechobecne skosy. Przez to kuchnia stała się wielkim wydatkiem – nie obeszło się bez osoby, która zaplanowała rozkład mebli i dokładnie je wymierzyła. Tym sposobem wzrósł koszt mebli i aranżacji tej części mieszkania.
Wbrew pozorom najprościej było zrobić salon. Wszystkie meble po prostu zrobiono w niewysokich wersjach, bez nadbudówek. Do tego dobrano wielki narożnik z osobnymi fotelami.

TV podwieszono na ścianie. Pokój dziecinny to prostota: jedna ściana zabudowana jest dużą szafą, w której są wszystkie ubranka dziecka.

Zaprezentowany zagadnienie przygotowaliśmy z myślą Twoje potrzeby. Czekamy na twoją opinię, czy podoba Ci się tekst. Daj nam znać – przejdź do strony system sygnalizacji pożaru !

Ponadto znajdziemy w nim łóżko, biuro i dużo półek na zabawki. Sypialnia to jedynie małżeńskie łóżko, szafa i dwie półki nocne.

Absorbuje Cię ta sprawa? Jeśli tak, to kliknij tutaj, a więcej przeczytasz w linku (https://www.amdk.pl/). Dla pewnych osób ten wpis to intrygujące podejście do takiego zagadnienia.

Prostota górą!
Więcej konceptów na to jak urządzić poddasze znajdziesz na stronie.

Komentarze są wyłączone.