Nowe domki we Wrocławiu

Kupując nowiusieńkie mieszkanko w zakończonej inwestycji lub na rynku wtórnym, zaryzykujesz mało. Jednak, jeśli zamierzasz powierzyć pieniądze deweloperowi, miej się na baczności.

Prospekt informacyjny to główna rzecz, którą musisz się zainteresować. Pamiętaj, iż to nie jest katalog reklamowy z przyrzeczeniami, z których deweloper może wymigać się. Wszystkie podane w prospekcie informacje dotyczące tejże firmy oraz jej inwestycji będą dla niej wiążące. Co więcej, za podanie nieautentycznych danych czy zatajanie prawdziwych deweloperowi grozi kara bądź nawet dwa lata pozbawienia wolności. Poza tym, jeśli się okaże, że w umowie czegokolwiek nie ma, będziesz miał prawo od niej odstąpić. Choć prospekt jest dość skomplikowany, to wskazane jest go wnikliwie przeanalizować.

Szalenie interesującym zdał Ci się ów wpis i opisane w nim treści? To dobrze! Kliknij w ten link i przeloguj się na następny adres tej witryny (http://ehsbiznespartner.pl/).

Dowiesz się na przykład, czy deweloper jakieś inwestycje uskutecznił, czy jest debiutantem. Będzie się również musiał przyznać, czy prowadzono przeciwko niemu działania egzekucyjne na kwotę powyżej 100 tys. zł. W prospekcie jednostka zawiadamia, czy jest właścicielem (użytkownikiem wieczystym) działki, czy nie jest ona obciążona hipoteką, jakie jest w projekcie zagospodarowania przestrzennego wykorzystanie sąsiednich działek, jakiego rodzaju inwestycje są zaprojektowane w promieniu kilometra. Jeżeli idzie o oferty deweloperów Wrocław to miasto w którym buduje się dużo -przekieruj do źródła.

PRacownik

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Magazyny i hale

Autor: Sonia Belviso
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki takiemu wpisowi zdobędziesz o wiele większą pewność, że staniesz się posiadaczem mieszkanka.

Poświęć chwilę i sprawdź tu beczki plastikowe 120l podobne informacje na ten temat – one z całą pewnością Cię zainteresują, zatem nie czekaj zbyt długo:)

Dodajmy, że połowę sumptów notarialnych oraz sądowych sfinansuje deweloper. Deweloper pomóc nam może także otrzymać kredyt mieszkaniowy Wrocław – poznaj na stronie.

Absolutnie fundamentalny będzie ustawowy wymóg zawierania umów w postaci notarialnego aktu. Twoje roszczenia wynikające z tej umowy wpisane będą do księgi wieczystej nieruchomości. Dopilnuj, aby akt notarialny obejmował wniosek o wpis owego roszczenia. Niektórzy deweloperzy przekonują odbiorców, iż to nie jest niezbędne.

Komentarze są wyłączone.