Miałeś remont w domu? Wynajmij firmę sprzątającą

sprzątanie

Źródło: sxc.hu
Kilka pierwszych skojarzeń, jakie przychodzą nam do głowy, gdy pomyślimy o remoncie, to robotnicy, spore wydatki, niepokój oraz przeraźliwy bałagan. Pozostałości klejów, pył i gruz, to koszmar każdego, kto urządza swój dom. Wykończeni długim remontem, ostatnią rzecz, na jaką mamy ochotę, to sprzątanie poremontowe. Aby w szybki i prosty sposób powrócić do błogiej, uporządkowanej przestrzeni, najlepiej wynająć ekipę sprzątającą, która w mgnieniu oka poradzi sobie z bałaganem.

Sprzątanie mieszkań po remoncie zawiera gruntowne doczyszczenie podłóg i posadzek, czyszczenie elewacji zewnętrznych budynków, usuwanie resztek zaprawy, farb, klejów, lakierów i pozostałości materiałów budowlanych, mycie okien (okazyjne okna winchester) i przeszkleń wraz z usuwaniem farb i innych materiałów, mycie łazienek i armatury sanitarnej, odkurzanie profesjonalnym odkurzaczem i usuwanie nagromadzonego pyłu . Rzecz jasna zakres prac można ustalić indywidualnie. Jeśli oczekujemy szybkiego porządku, który wyczarują za nas fachowcy, najlepiej zacząć od wpisania w wyszukiwarkę internetową szukaną usługę i miasto, np. „sprzątanie Wrocław”.

Ze względu na szczególność zabrudzeń poremontowych większość prac wymaga wyjątkowych środków czyszczących, dlatego też firmy sprzątające używają sprawdzoną chemię czyszcząca, co pozwala na szybkie i bezpieczne zniwelowanie nawet bardzo trudnych zabrudzeń poremontowych. Jednocześnie, specjalne preparaty czyszczące zastosowane przez profesjonalistów, są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni, więc nie musimy obawiać się niedokładnego wyczyszczenia tafli czy skutków ubocznych.

Podłogi po remoncie najczęściej wymagają czyszczenia maszynowego, taki sprzęt efektywnie szoruje, poleruje i zamiata, a my nie musimy na klęczkach przez wiele godzin czyścić podłogi zabrudzonej farbą.

Kliknij na odnośnik do strony (http://www.biuroinwest.pl/oferta/kontrola-szczelnosci-instalacji-gazowej/), on przybliży Ci wątek, który Cię właśnie zafascynował. Zobacz artykuł, zawierający ciekawe informacje.

Natomiast odpowiedni odkurzacz przemysłowy, który posiada wiele różnych końcówek, usunie pył nawet z najtrudniej dostępnych zakamarków. Jeśli dodatkowo przebudowywaliśmy tara, ekipa profesjonalistów wykorzysta myjkę ciśnieniową lub parownicę, które oczyszczą i zdezynfekują powierzchnie, z którymi później będziemy mieli styczność . Dużo ofert sprzątania po remoncie skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale również do właścicieli lub zarządców firm i instytucji. W zależności od tego, jakiej usługi szukamy, wpiszmy w wyszukiwarkę internetową poszukiwane hasła, np. „sprzątanie mieszkań wrocław” lub „sprzątanie szkół wrocław”.

Komentarze są wyłączone.