Czy słyszałeś, iż Marilyn Monroe była zatrudniona w montowni, w jakiej powstawały… drony?

Aktualnie możemy korzystać z urządzeń, które jeszcze np. 40 wiosen wstecz pojawiały się tylko w odważnych wizjach przyszłości na kartach różnorodnych książek s-f.

Telefon komórkowy, samochód napędzany siłą elektryczną czy też okręty podwodne z napędem atomowym.
Może będzie to brzmiało niewiarygodnie, wszakże prawda jest taka, iż większa część wynalazków została początkowo stworzona na wymagania armii. Nie w inny sposób było w razie tego typu sprzętu jak dron, gdyż jego przeszłość dosięga początków lotnictwa.

Opisywana tutaj problematyka jest dla Ciebie godna uwagi? Jeżeli tak, to wejdź do serwisu oświetlenie w domu, który opisuje zbliżone zagadnienia.

Dotyczyło to wtedy produkcji zdalnie sterowanych samolotów, które po osiągnięciu wyznaczonego celu lotem nurkowym opadałyby na wyznaczony obiekt. Warto również wspomnieć, że w fabryce małych bezzałogowych jednostek latających pod nazwą Radioplane OQ2 była zatrudniona Norma Jean. Pewien przedstawiciel sił zbrojnych, który notabene został potem prezydentem USA, Ronald Reagan wysłał do wymienionej firmy fotografa. Było to początkiem ogromnej sławy Marilyn Monroe. Tak, ta niewiarygodna przeszłość zdarzyła się naprawdę: przyszła gwiazda ekranu pracowała w montowni protoplastów tego typu sprzętu jak dron.

kanapa

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Czy aktualnie drony posiadają tylko pokojowe zastosowanie? Nie. Okazują się być one jednym z symboli walki z terroryzmem, jednak nie można zapomnieć o tysiącach różnych sytuacji, w których okazują się być one każdego dnia stosowane.

Najpopularniejsze okazują się być różnego rodzaju kadry wykonane z lotu ptaka. Stosowane okazują się być nie tylko do wykonywania różnorodnych prezentacji, ale również do np. robienia zdjęć sprzedawanych przez agencje nieruchomości budynków.

Komentarze są wyłączone.