Lampki do ogródka – czyli, lampy idealne dla każdego rodzaju podwórka

Na pewno słysząc słowa „lampka ogrodowa”, pierwsze co przychodzi Ci do głowy, jest to jakiś spory ogródek wraz z różnymi ścieżkami, które to są obramowane co jakiś odcinek stojącą lampą, która to ją podświetla.

dania

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
dekoracji

Autor: Tikkurila
Źródło: www.tikkurila.pl
Bywa to bardzo romantyczna wizja i jak najbardziej poprawna, jednakże dość dużo person nawet nie zdaje samym sobie sprawy, że poza stojącymi lampkami tego typu, powstały też inne, które to także zachwycają, i zarazem stanowią wSPAniałe uzupełnienie każdziutkiego typu ogródka, niezależnie od jego stylizacji…
pomieszczenie

Autor: Franc Gardiner
Przeciwko pozorom, gdy pragniemy oświetlić nasz ogród, nie musimy w żaden sposób rozgraniczać się do standardowych lampeczek ogrodowych, które wbijamy w przeróżne strategiczne lokalizacje na jego terenie. Obecnie istnieje kilka różnych rodzajów lampek przeznaczonych do ogródków, które wcale, ale to w ogóle nie muszą znajdować się przy ziemi. Lampy ogrodowe to lampki bardzo ważne, szczególnie kiedy pragniemy nadać własnemu podwórku jakiś niesamowity klimat.

Sprawdź mój serwis (wioleks.pl/) – trzeba kliknąć na umieszczony poniżej link i tam masz możliwość przeczytać ekstra wiadomości na ten interesujący temat.

Tego rodzaju lampy występują pod przeróżnymi postaciami – i tymi całkowicie nowoczesnymi, które pasują do nowoczesnego domu – oraz tymi bardziej tradycyjnymi, które są stylizowane na „stare” lampki, które przydadzą naszemu domku specyficznej atmosfery dawno minionego wieku.

Warto wspomnieć, że poza lampkami stojącymi, odnajdziemy też kinkiety, które mamy możliwość zainstalować na przykład przy drzwiach, czy lampki wiszące – każdziutkie spośród nich posiada różne oprawy, ale i także ma bardzo przeróżnego rodzaju „dodatki”, takiego typu jak na przykład czujnik ruchu.

Nasze nowe artykuły są podobnie pociągające, co ten. Więc wejdź w link tutaj biale meble stylowe i przeglądaj rzetelne posty. Zapraszamy!

Na finisz jeszcze dodamy, iż tego typu lampy mają w posiadaniu różnego rodzaju żarówki, które warto zakupić w zapasie!

Komentarze są wyłączone.